Jakiej muzyki słuchacie?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
UltraTacjanna72
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: UltraTacjanna72 »

Ja słucham wszystkiego po trochu. No może oprócz jakiegoś Death Metalu i Disco Polo. Najbardziej siedzę w rapie ale i dobrego rock'a lubię posłuchać. Mniej popu. Klimaty Iron Maiden, Megadeth czy Metalica nie są mi obce
InterWieslawa83
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:39

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: InterWieslawa83 »

Ja też słucham wszystkiego po trochę ale moje ulubione nuty to oczywiście : Techno, Dance, Trance (Ogólnie clubowa) ale i czasem Hip-Hop i nie tylko... Dla odmiany raczej nie przepadam na "Mocnymi Gitarami) ;)
Pozdro. Dj Pest
UlrykWro2643
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: UlrykWro2643 »

Lubię posłuchać sobie takich nutek jak no nie wiem - muzyka poważna. Najbardziej to na mnie działa jak właśnie mam koniec dnia i muszę się jakoś odprężyć. NIe raz mi się zdarzyło zasnąć po prostu przy takiej muzyce i po prostu no nie wiem zdecydowanie taka nutka była dla mnie i mi się bardzo podobała naprawdę była taka korzystna.
EkoWrocislawa80
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:24

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: EkoWrocislawa80 »

InterWieslawa83 pisze:Ja też słucham wszystkiego po trochę ale moje ulubione nuty to oczywiście : Techno, Dance, Trance (Ogólnie clubowa) ale i czasem Hip-Hop i nie tylko... Dla odmiany raczej nie przepadam na "Mocnymi Gitarami) ;)
Pozdro. Dj Pest
Ja też mam raczej takie upodobania ale ostatnio pokochałam też jazz ale szkoda że tak rzadko puszcza się te muzykę w radio
Terica2696
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:24

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Terica2696 »

No niestety takiej muzyki nie ma w radiach z tego powodu iż jest ona nie aż taka popularna i melodyjna. Teraz w radiach co zauważyłem od pewnego właśnie czasu się puszcza jedynie coś takiego jak melodyjne piosenki lub po prostu jakieś zagraniczne dudnienie jak ja to sobie określam po cichu na takie typowe nutki tehcno
MegaLinnea2507
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:38

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: MegaLinnea2507 »

Ja najczęściej słucham po prostu radia. Zawsze zajdzie się jakaś stacja z fajnym utworem - lubię te starsze kawałki, ale też chcę wiedzieć co aktualnie króluje na listach przebojów i zawsze jestem na bieżąco. Oczywiście muzyki najczęściej słucham w samochodzie, bo w domu brakuje na to czasu.
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: NetRudolf1137 »

Słucham tylko 2 gatunków muzycznych : ) w moim przypadku jest to po prostu taki gatunek jak reagge a także jeszcze hip hop : ) to po prostu są takie 2 gatunki muzyczne stworzone dla mnie, które mi się najbardziej podobają i na mnie najbardziej działają . Teraz już nie ma takich dobrych nut co kiedyś jak Peja, Tede, Paktofonika
CatheyXyz77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:09

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: CatheyXyz77 »

Ja już właśnie wyrosłem z hip hopu ; )) ale tez czasy bardzo dobrze sobie wspominam bo wtedy się fajnie tego słuchało (nawet sam coś próbowałem) rymować : ) teraz się przerzuciłem na takie niezapomniane polskie przeboje i słucham głównie Krzysztofa Krawczyka oraz bardzo często mi się zdarzy posłuchać Maryli Rodowicz
RAFAELA85
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:09

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: RAFAELA85 »

Ja najczęściej słucham takich zepołow jak: System of a down, Linkin park, 30 seconds to mars, The Cranberries. Czasem słucham tez popu tak trochę, gdy mam dość hałasu:) Gdy już trochę jestem znudzony tym wszystkim to szperam sobie na yt.Czasem też przeglądam playlisty spotify.
ANGILAMISTRZ94
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:39

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: ANGILAMISTRZ94 »

NetRudolf1137 pisze:Słucham tylko 2 gatunków muzycznych : ) w moim przypadku jest to po prostu taki gatunek jak reagge a także jeszcze hip hop : ) to po prostu są takie 2 gatunki muzyczne stworzone dla mnie, które mi się najbardziej podobają i na mnie najbardziej działają . Teraz już nie ma takich dobrych nut co kiedyś jak Peja, Tede, Paktofonika
ja również słucham najczęściej takiej muzyki ponieważ potrafi mnie przenieść w jakiś inny świat i inną rzeczywistość
Rufinqwe78
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 08:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Rufinqwe78 »

Słucham głównie rapu. Ale nie zamykam się na gatunki muzyki i nie mam problemu z przesłuchaniem jakiegoś albumu z muzyką rockową czy elektroniczną taką jak dubstep, drum n bass czy techno :)
TheIraida80
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:09

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: TheIraida80 »

Rodzaj muzyki, której słucham w danym momencie, w dużej mierze zależy od mojego aktualnego humoru ;) Kiedy mam dobry humor - lubię poszaleć i zazwyczaj włączam disco polo :D Kiedy jestem smutna - słucham muzyki przygnębiającej czy smutnej. Jeśli miałabym podać gatunek, którego słucham najczęściej, to zdecydowanie byłby to POP ;)
Claretha1299
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:39

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Claretha1299 »

Słuchałam tylko polskiej muzyki i ostatnio bardzo mocno się wkręciłem w coś takiego, że słucham zdecydowanie głównie i dużo takich zespołów co wygrały w programie w telewizji : ) najbardziej słucham takiego jednego jak Enej. Zdecydowanie oni zrobili największa karierę i naprawdę w Polsce mają dużo oddanych fanów.
ekomagdalena80
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: ekomagdalena80 »

Rufinqwe78 pisze:Słucham głównie rapu. Ale nie zamykam się na gatunki muzyki i nie mam problemu z przesłuchaniem jakiegoś albumu z muzyką rockową czy elektroniczną taką jak dubstep, drum n bass czy techno :)
ja rocka owszem słucham, ale techno to niestety nie moje klimaty
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: AnnaMaria12 »

Jak dla mnie wszystko oprócz techno jest ok. Staram się nie odrzucać żadnych stylów muzycznych bo zawsze jakaś perełka sie trafi ;)
ODPOWIEDZ