Jakiej muzyki słuchacie?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
pawel84
PlusManiak
Posty: 62
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 paź 2010, o 13:45
Lokalizacja: Kielce

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: pawel84 »

Ogólnie to każdą muzę lubie, moze poza HipHopem, cięzkim rockiem i metalem,reszta zazwyczaj nawet wpada w ucho.
gmiazreclian

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: gmiazreclian »

Radio Internetowe Toksyna FM → New Romantic

jamendo:
Abdou Day - Libre, Drunksouls - On verra plus tard, Lull - Duo acoustique, NUTSHELL - DRZWI, NUTSHELL - EMOCJE, Paul Lisak & After The Ice - It Happens All the Time

Tego najczęściej słucham.
dkjk80

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: dkjk80 »

U mnie króluje Italo Disco, Euro Dance, Italo i ogólnie lata 80'
;-)
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: CRAZY-HORSE »

Techno-trance musi być ostry bas i umpa umpa na 3/4 !
3G
drewkowy25
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2015, o 14:50

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: drewkowy25 »

Często jeżdżę samochodem i gra zawsze u mnie radio eska. Graja ta każdy rodzaj muzyki. Gdy mi się jakaś nie podoba zawsze mogę przełączyć na inny kanał.
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: AZRAEL »

Jak słucham radia to eska, RMF maxx. Jak leci z pendrive to rap :)
Obrazek
thevenus82
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: thevenus82 »

Ja słucham wszystkiego. Nie ograniczam się do gatunków. Lubię zarówno rap, pop, rock jak i jazz, funk, r&b, blues. Często słucham po prostu radia albo jakieś playlisty. Nie przepadam natomiast za takim typowym techno, electro czy housem. Czasami jakaś piosenka wpadnie mi w ucho, ale sama z siebie nie wyszukuje i nie słucham.
gmiazreclian
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 lut 2015, o 15:16

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: gmiazreclian »

Słucham jeno muzyki z jamendo.com/pl i toksyna.fm :) .
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Odp: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: AZRAEL »

darlene2190 pisze:Różnie u mnie bywa z tym śpiewaniem ale teraz już mam coraz mniej tego wolnego czasu i po prostu słucham tylko wyłącznie jak jadę gdzieś sobie samochodem to zazwyaczaj jakieś radio albo trójka albo po prostu najlepsze już 25letnie rmf fm. Radio jest to jak wino im starsze to jest coraz to właśnie lepsze.
Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, że im starsze tym lepsze. Ciągle puszczają te same piosenki w kółko, piosenki sprzed kilkudziesięciu lat, nie podoba mi się to.

Trzeba poczekać na jakieś nowe stacje radiowe, bo na razie nic poza Eska i RMF Maxx nie ma.

EDIT:
czwartek, 19 lutego 2015, 15:59

Akurat należę do grupy "młodzież" i tylko te radia mi pasują które już wcześniej pisałem.
RMF FM za dużo puszczają starych nutek, ale to tylko moja opinia. Może jestem zbyt młody i tego nie rozumiem. :)
Obrazek
Doreatha2327
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:24

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Doreatha2327 »

Nie wiedziałem, że ktoś słucha Elvisa Presleya HYHY Ale widzę, że on jest wiecznie żywy w waszych serach i to jest bardzo na plus zdecydowanie. Teraz slucham czegoś mocniejszego i w moim przypadku jest to Linkin Park i jeszcze AC/DC. Teraz będzie koncert w Wawce ich to się wybieram i myślę, że będzie okej
HIPERSANTOS2145
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 07:24

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: HIPERSANTOS2145 »

Bardzo różnej. Od rapu, jazzu, popu aż po rock czy nawet muzykę klasyczną ;) Lubię każdy rodzaj muzyki tak na prawdę, jeżeli utwór ma to coś. Czasami włączam radio - ale to głównie w pracy, jak nie mam opcji puszczenia własnej playlisty. Nie rozumiem totalnie ludzi, którzy słuchają tylko jednego gatunku i hejtują wszystko inne. Takie to trochę ograniczone i niemądre ;)
Mcarlie2089
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:39

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Mcarlie2089 »

Ja to najbardziej lubię słuchać takie ciche i spokojne brzemienia i o czym tutaj mówię po prostu o muzyce poważnej takiej właśnie jak Bethoven, Bah oraz czasem Szopen. Ta muzyka mnie bardzo relaksuję i jak wracam z pracy to jak szykuję sobie czasem obiad bo muszę to wtedy sobie włączam taką muzykę i jest w miarę oke
Brook85
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 06:09

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Brook85 »

Oczywiście polscy wykonawcy i polska klasyka rocka, jak najbardziej :) w samochodzie zawsze lady punk, maanam i lombard. Oprócz tego jazz, ale lubię wiedzieć, co się dzieje w nowościach muzycznych.
mcotton91
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:54

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: mcotton91 »

głównie gustuje w rocku, troszkę w metalu i zdarza mi się też posłuchać czegoś z hh i rapu, ale to przeważnie jak mi w ucho coś wpadnie. :D a generalnie to słucham muzyki tylko i wyłącznie z przesłaniem. uważam, że dobry tekst w piosence w który można się wczuć to już połowa sukcesu, a w dodatku jak się dobrze zaśpiewa i do tego skomponuje odpowiednią melodię, to w ogóle można odlecieć przy słuchaniu
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Jakiej muzyki słuchacie?

Post autor: Bea80 »

Już coraz mniej jest przecież czasu u mnie na słuchanie muzyki ale jak mam jakiś wybór to zdarza mi się posłuchać coś polskiego wygrzebuję jakieś stare piękne piosenki takich wykonawców właśnie jak no nie wiem Trubadurzy, Czerwone gitary oraz najlepsze piosenki takiej Pani Jantar - najładniejsza piosenka to jest tyle słońca w całym mieście
ODPOWIEDZ