GPW - spadki, Banki - upadłości = kryzys

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

GPW - spadki, Banki - upadłości = kryzys

Post autor: Garjusz »

Temat bardzo obecnie popularny

Chyba każdy słyszał o kryzysie
Problemy amerykańskich Banków po części i europejskich
Spadki na giełdzie -
również spadki na giełdzie w Polsce, co oznacza spadki
w Funduszach Inwestycyjnych i Funduszach Emerytalnych.
osłabienie złotego

Czy grozi nam kryzys ?

Ma ktoś jakieś większe oszczędności w Banku, lub inwestował w Funduszach lub na GPW?
Co o tym wszystkim sądzicie ?
Czy grozi nam kryzys
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Ma ktoś jakieś większe oszczędności w Banku, lub inwestował w Funduszach lub na GPW?
Ja mam w funduszach. Ale przez lata wypracowały mi tyle zysku ze do strat jeszcze mam daleko i jeszcze trochę ;-) Ja nie panikuję. Giełda to inwestycja długoterminowa. Wiadomo że można kombinować podczas takiego kryzysu żeby jak najwięcej zarobić, ale mam za mały fundusz na taką zabawę.

To jest wielka szansa na inwestowanie naszego kapitału w zagraniczne spółki. Dla przykładu dzięki kryzysowi Motorola jest tańsza niż TP ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

bylem w sklepie komputerowym kupic windowsa iii.. nie kupilem, bo cena mnie zwalila z nog:) za XP krzyknal 280 zl - pytam dlaczego? Koles odpowiedzial, ze to skutek problemow rynku - niestety, jesli to prawda, to bedziemy to czuc na wlasniej skorze bardzo bolesnie...
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
Xander99
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 26 paź 2008, o 19:06

Post autor: Xander99 »

Nie wiem czy moja sytuacja ma związek z kryzysem czy z nieuczciwością sprzedawcy.
Otóż, poszedłem do salonu kupić sobie kurtkę na jesień, zimę i pytam sprzedawcę o cenę.
On odpowiada 650 PLN
Pytam dlaczego tak podrożał ten model. Znajomy kupił dosłownie tę samą kurtkę w tym samym sklepie za 550 PLN miesiąc wcześniej.
Sprzedawca odpowiedział, że w związku ze wzrostem cen Euro jego towar również zdrożał.
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

jest taka mozliwosc niestety... choc 100 zlotych roznicy przy kwocie 600 zl, to troche przegiecie ;)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ