Gdzie to jest ?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
max120
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lut 2013, o 21:27

Gdzie to jest ?

Post autor: max120 »

Odczytałem za pomocą programu NETMONITOR następujące dane, których nie mogę znaleźć na "btssearch" :

Operator : 260 01 (Plus)
Typ sieci : UMTS
LAC : 50003
CID : 62394
RNC : 1104
Sygnał : -87 dBM

Być może jakiś łowca BTS-ów pomoże mi w lokalizacji tego nadajnika? Moja lokalizacja to miejscowość Wiewiórów gm. Dobryszyce.
obcypowraca

Re: Gdzie to jest ?

Post autor: obcypowraca »

Wg btsearch, ul. 11 Listopada 2, Radomsko.
max120
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 11 lut 2013, o 21:27

Re: Gdzie to jest ?

Post autor: max120 »

obcypowraca pisze:Wg btsearch, ul. 11 Listopada 2, Radomsko.
LAC, by się zgadzał lecz CID już nie, zresztą po drodze do tego BTS-a mam jeszcze BTS-y w Stobiecku Miejskim, więc nie bardzo mogę się z tym zgodzić. LAC - 50003 ma również w mojej okolicy BTS w Gomunicach.
obcypowraca

Re: Gdzie to jest ?

Post autor: obcypowraca »

Gomunice to kawał drogi. CID nie wychwycisz wg tej mapy bo dane uzupełniają zwykli ludzie. Albo nadajnika nie ma uwzględnionego albo zle opisany. Już szybciej ten drugi o ktorym piszesz.
max120
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 11 lut 2013, o 21:27

Re: Gdzie to jest ?

Post autor: max120 »

Nie wiem dokładnie, w którym miejscu jest postawiony ten BTS w Gomunicach, lecz domyślam się, że mam jednak do niego bliżej w linii prostej niż do do BTS-u na kominie firmy "FAMEG" (Radomsko ul. 11 listopada 2). Dokładne miejsce mego zamieszkania mieści bardziej na wschód od miejsca, które jest wskazywane na mapie btssearch po wpisaniu nazwy miejscowości (bezpośrednio nad miejscowością Stępki).
ODPOWIEDZ