Czytnik Ebook

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Awatar użytkownika
Xcz
PlusManiak
Posty: 137
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lis 2011, o 00:03

Czytnik Ebook

Post autor: Xcz »

Hej :)

Weryfikując ostanio ceny książek papierowych i następnie porównując ceny tych samych tytułów w wersji elektronicznej, doszedłem do wniosku, że czas najwyższy zainwestować w sprzęt ^^.
Ponieważ moje doświaczenie z takim wydaniem książek ogranicza się do czytania na ekranie samsunga i9000 :-| poszukuje opinni osób doświadczonych :)
Co polecacie? Nie ukrywam, że cena ma znaczenie :) kindle, które mialem okazję zobaczyć ceną nie zachęcały ;]

pzdr
"Więc idź, są światy inne niż ten"
obcypowraca

Re: Czytnik Ebook

Post autor: obcypowraca »

Nie ma dobrego czytnika poniżej 300 zł. W rozsądnej cenie albo Kindle, albo Pocketbook 611, albo Onyx Boox A62S i te polecam, ćzęsto są promocje, tylko trzeba trafić. Bądź droższe, ale też tych marek. Dodatkowo jeszcze Kobo GLO, Sony reader, Pocketbook 622, Kindle Paperwhite. Weź pod uwagę też, kto ma serwis w Polsce i na ile jest gwarancja. Kindle - 12 miesięcy w Amazon, Pocketbook 24 miesiące w Polsce, onyx - 12 miesięcy w Polsce. Jeśli Kindle to tylko od kogoś zaufanego, albo bezpośrednio z Amazon.com.

Często są promocje w Empik lub w Nexto i często są znacznie tańsze niż w normalnym sklepie i na allegro, ale trzeba trafić w moment :-)

Do tego dochodzą obsługiwane formaty plików, słowniki itd. Co kto lubi, ale to już jest w specyfikacji.

Te wszystkie Trekstory i Prestigo to o kant...

A ogólnie czytanie na porządnym czytniku to niesamowita przyjemność i od razu wciąga. ;-)
Logan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014, o 12:26

Re: Czytnik Ebook

Post autor: Logan »

Mam Kindle Paperwhite, czytam średnio 75 książek rocznie, 95% z nich to książki w ramach abonamentu Legimi. Nie zamieniłabym go na nic innego! Poza Legimi nigdy nie miałam problemu z kupieniem książki w formacie .mobi, to już nie te czasy żeby nie było takowych dostępnych. Nigdy nie miałam problemów z synchronizacją Legimi. Czytam też po Angielsku więc kupowanie książek z Amazona jednym kliknięciem to świetna rzecz. Do tego funkcja słownika i nauka słownictwa w formie fiszek- genialne. Jedyne co mogłabym zarzucić Kindle to fakt że nie działają kody biblioteczne do Legimi i nie każda publiczna biblioteka ma możliwość wypożyczania zasobów elektronicznych na Kindle ale szczerze nie korzystałabym z bibliotek skoro mam wszystko czego potrzebuję w abonamencie Legimi więc mi to osobiście nie przeszkadza. Gdybym kupowała kolejny raz kupiłabym Kindle Paperwhite. Sporo rekomendacji jest tutaj https://ksiazki-swiatowid.pl/
revegov
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 mar 2024, o 15:43

Re: Czytnik Ebook

Post autor: revegov »

Xcz pisze: 3 kwie 2013, o 10:13 Hej :)

Weryfikując ostanio ceny książek papierowych i następnie porównując ceny tych samych tytułów w wersji elektronicznej, doszedłem do wniosku, że czas najwyższy zainwestować w sprzęt ^^.
Ponieważ moje doświaczenie z takim wydaniem książek ogranicza się do czytania na ekranie samsunga i9000 :-| poszukuje opinni osób doświadczonych :)
Co polecacie? Nie ukrywam, że cena ma znaczenie :) kindle, które mialem okazję zobaczyć ceną nie zachęcały ;]

pzdr
kindle z promocji amazona promocje bywaja od czasu do czasu
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czytnik Ebook

Post autor: mariusz9a »

revegov pisze: 3 mar 2024, o 15:58 kindle z promocji amazona promocje bywaja od czasu do czasu
Przestań się bawić w górnika i odkopywać tematy sprzed 10 lat! Myślisz że osobie która potrzebowała pomocy w 2013 roku Twój post aktualnie pomaga? Pytanie retoryczne - nie odpowiadaj.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ