JP2

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
kuka
PlusManiak
Posty: 52
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 22:38

JP2

Post autor: kuka »

Wiem, że ja tu pisze nie na temat i pewnie znajduję się w złym miejscu, ale po prostu lepszego nie znalazłam, a bardzo pragnę poruszyć kwestię, która mnie dziś głęboko zbulwersowała. Otóż szanowna firma uznała za stosowne wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do powiększnia swojego kapitału, w zwązku z czym dostałam dzisiaj sms'a od operatora, który zachęcał mnie do uczestnictwa w dziele ewangelizacji. Cel w istocie szczytny i chwalebny, tylko nie rozumiem dlaczego to dzieło miało polegać na wysłaniu smsa pod numer 72270 o treści JP2(koszt 2,44zł).I tutaj kieruje pytanie do operatora: czy firma nie cofnie się przed niczym, aby zarobić po 2,44 od każdego klienta? Czy naprawdę trzeba szargać wszelkie wartości? Czy komercjalizm pozbawił ludzi resztek moralności? Naprawdę firma plus uznała za stosowne powoływanie się na autorytet papieża i wysyłanie w rocznicę jego śmierci do swoich klientów tego typu wiadomośi. Uważam, że to czystą BEZCZELNOŚĆ!!! Jestem rozgoryczona, oburzona i zdegostuwana.Straciłam dobre do tej pory zdanie na temat firmy Plus+
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: JP2

Post autor: Garjusz »

kuka pisze:... Otóż szanowna firma uznała za stosowne wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do powiększnia swojego kapitału...
To nie tak, jesteś w błędzie

Chodzi o "Dzieło Nowej Ewangelizacji Jana Pawła II przez Media" Akcja ma na celu zebranie środków na stworzenie kontentu medialnego do szerzenia ewangelizacji ze szczególnym uwzględnieniem nauczania Jana Pawła II i zamieszczenia go w portalu internetowym
Z inicjatywy Przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski, Abp Sławoja Leszka Głodzą, w dniu 30 marca rozpoczynamy zbiórkę publiczną, organizowana przez Pierwszy Katolicki Dom Medialny przy Radio Warszawa Diecezji Warszawsko - Praskiej "Dzieło Nowej Ewangelizacji Jana Pawła II przez Media".

Akcja ma na celu zebranie środków na stworzenie kontentu medialnego do szerzenia ewangelizacji ze szczególnym uwzględnieniem nauczania Jana Pawła II i zamieszczenia go w portalu internetowym Archidiecezji Krakowskiej oraz przygotowanie i opracowanie cyklu misyjnych audycji o tematyce związanej z bogactwem Pontyfikatu i nauczaniem Jana Pawła II.

Numery uruchomione przez Operatorów Telekomunikacyjnych, przeznaczone do zbiórki datków:

Z telefonów komórkowych:

SMS o treści: JAN PAWEL II na numer 72270
Koszt wysłania SMSa 2 zł netto/ 2,44 zł z VAT
Operatorzy wspierający akcję: Era, Heyah, Orange, Play, Plus, Sami Swoi


Z telefonów stacjonarnych:
Zadzwoń na numer: 0 400 107 400
Koszt połączenia 1,16 zł netto/ 1,42 zł z VAT
Operator wspierający akcję: Telekomunikacji Polska

Przeczytaj tu:
http://www.janpawel2.pl/
lub:

http://www.wiadomosci.wp.pl/kat,94034,w ... omosc.html

http://www.przeznaczeni.pl/index.php?ak ... zielonowej
Załączniki
znicz_pamieci_400.jpeg
kuka
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 22:38

Post autor: kuka »

Mam nadzieję, że tak szcytny i prawdziwy był cel operatora, ktorego, do tej pory darzyłam dużym zaufaniem, ale nie jestem w dalszym ciągu do końca przekonana. Jesteście na przykład pewni, że cała kwota zostaje przekazana, a nie jej jakaś minimalna ilość? :-|
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Akcja jest z inicjatywy Przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski, Abp Sławoja Leszka Głodzą, i to jak się dogadali z Plusem Erą Orange czy TP to już trudno powiedzieć.
kuka
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 22:38

Post autor: kuka »

W każdym razie dziękuję z odpowiedż i wyjaśnienie. Przynajmiej mogę spać spokojnie będąc klientką Pusa+ :-)
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Fajnie że mogliśmy pomóc.

Zapraszamy do odwiedzania PlusForum
i do aktywnego udziału w życiu forum.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ