HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Yusuf Tazim
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lut 2012, o 00:03

HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: Yusuf Tazim »

Witam!
Od jakiegoś miesiąca mam problem z moim HTC. Mianowicie podczas używania telefonu czy to oglądania youtube, czy robienia czegoś w ustawieniach telefonu potrafi się on wyłączyć. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że poziom baterii przed chwilą wskazywał 80% baterii. Po włączeniu ponownie telefonu muszę podłączyć go do sieci aby naładować ponieważ pokazuje mi 0% baterii. Myślałem, że to sprawa oprogramowania bo miałem MildWild 5 chyba ale wczoraj zmieniłem je na CyanogenMod 7.2 i problem był taki sam. Teraz czekam aż bateria naładuje się do 100% i wykonam kalibracje baterii programem z Google Play, łudzę się, że to coś pomoże.
Proszę o wskazówki i porady co robić gdyż nie wiem gdzie leży przyczyna. Czy to wina oprogramowania czy może muszę kupić nową baterię?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Yusuf.
obcypowraca

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: obcypowraca »

Raczej problem z baterią lub z samym telefonem. Gdyby był problem oprogramowania to po wgraniu innego, problem nie powinien występować, nie wierzę w zbieg okoliczności.
Yusuf Tazim
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2012, o 00:03

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: Yusuf Tazim »

Wnioskując z Twojego posta doradzasz kupienie nowej baterii, a jeżeli to nie pomoże oddać do serwisu telefon. W najgorszym wypadku mogę szukać nowego smartfona?
obcypowraca

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: obcypowraca »

Szkoda by było kupować nową baterię, jeśli okaże się, że to problem telefonu, lepiej pożyczyć. Wiem jednak, że trudno kogoś znaleźć kto mógłby pożyczyć baterię akurat do tego modelu.
Yusuf Tazim
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2012, o 00:03

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: Yusuf Tazim »

No właśnie, tu jest problem bo nie znam nikogo kto mógłby mi pożyczyć baterię do tego telefonu. Nikt nie wiem co może dolegać? Chyba najbardziej racjonalna opcją byłoby oddanie do serwisu telefon.
obcypowraca

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: obcypowraca »

ja celuję w baterię, ale jednoznacznie na 100% nikt ci tego nie potwierdzi na forum.
Yusuf Tazim
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2012, o 00:03

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: Yusuf Tazim »

Ktoś może spotkał się z podobnymi objawami i jakoś sobie poradził?
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: HTC Desire problem z rozładowującą się baterią.

Post autor: vod »

jak wgrywasz "zmodowane" oprogramowanie to trzeba się liczyć z pewnymi konsekwencjami
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
ODPOWIEDZ