Bardzo wysokie pingi

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
lebal000
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 paź 2013, o 11:45

Bardzo wysokie pingi

Post autor: lebal000 »

Witam, internet LTE od Plusa mam dopiero 1 godzinę i już jestem zawiedziony. Otóż dużo gram w gry online i bardzo przeszkadza mi wysoki ping . Cały czas mam od 100 nawet do 2000 pinga. Pytanie moje co muszę zrobić żeby ten ping zmniejszyć, czy taki jest już internet bezprzewodowy?
Awatar użytkownika
bramowicz1
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 4 mar 2013, o 02:14
Lokalizacja: Toruń, Lubicz

Re: Bardzo wysokie pingi

Post autor: bramowicz1 »

Witam.
Pingi i bez kabla są dobre.Ja mam czasem poniżej 35. Ping w dużej mierze zależy od odległości, odległość ma znaczenie, bo ping to czas jaki potrzebuje pakiet aby dotarł do serwera, a potem z niego powrócił do naszego kompa. Ważne też jest obciążenie stacji i zasięg.
D-Link DWR-966, Motorola Edge 30 Pro
bartoleq
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 23 lip 2013, o 11:18

Re: Bardzo wysokie pingi

Post autor: bartoleq »

Jest opcja testowa na 7 dni przy umowie na 2 lata, jeśli ją masz to po prostu oddaj sprzęt.
Ja mam LTE z routerem dlinka i na antenach routera mam ping do 50ms, przy antenie zewnetrznej cybertecha ok 25ms.
Grać sie da na obu połączeniach, nie ma widocznych lagów itp, wiem bo próbowałem battlefielda.
Mam do nadajnika 1,2km.
Lukasz90Radom
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 23 paź 2013, o 13:50

Re: Bardzo wysokie pingi

Post autor: Lukasz90Radom »

bramowicz1 pisze:Witam.
Pingi i bez kabla są dobre.Ja mam czasem poniżej 35. Ping w dużej mierze zależy od odległości, odległość ma znaczenie, bo ping to czas jaki potrzebuje pakiet aby dotarł do serwera, a potem z niego powrócił do naszego kompa. Ważne też jest obciążenie stacji i zasięg.
Jak kolega powyzej napisal a od siebie dodam ze sprawdz czy jakies programy nie pobieraja danych w tle zapraszam do watku : http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=48&t=11057
ObrazekObrazek
kris68
PlusManiak
Posty: 107
Rejestracja: 22 paź 2012, o 05:45
Lokalizacja: Bochnia

Re: Bardzo wysokie pingi

Post autor: kris68 »

Mozesz wziąć - sa poradniki jaki model
antene , ja niestey albo na szczescie mam dwa BTS-y z w jeden widoczny za okna drugi 600 metrow ode mnie i mam zasieg 5 kresek - to naprawde nie jest zły model.
Obrazek
Obrazek
gregor2k94
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 11 paź 2015, o 14:30

Re: Bardzo wysokie pingi

Post autor: gregor2k94 »

Witam.
Właśnie zdecydowaliśmy się na internet LTE z routerem i anteną zewnętrzną (Odu - Idu). Prędkość pobierania jest nawet okej, przekracza 20mbit/s to mi akurat nie przeszkadza. Jednak jest inny problem - wiele osób zapewniało mnie, że będę mógł komfortowo grać w gry online (CS:GO) jednak ping skacze od 80 do nawet 2 tysięcy. Coś tu chyba jednak jest nie tak. Zasięg na routerze jak i na antenie mam najwyższy możliwy.

Czy da się coś z tym zrobić?
Mieszkam w Radomiu, praktycznie w centrum miasta.
Bertonke
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016, o 17:13

Ping 150+

Post autor: Bertonke »

Witam,
Od jakoś półtora tyg borykam się z problem jakim jest wysoki ping (150 ms i więcej). W piątek (30.09.2016) wszystko było okej 50-70 ms pobieranie na poz. 30 Mb\s i wysyłanie też 30 Mb/s nawet więcej. Nazajutrz jakoś po południu ping wynosił wtedy 170-180 ms :-/ . Tak jest do dzisiaj. Mamy internet bez limitu. Router Huawei B315. Dzisiaj rano z ciekawości zrobiłem sobie test na szybkość łącza wynosił on 50 ms ping, pobieranie 30Mb/s i wysyłanie 29Mb/s.
STEFEKS
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 11:46

Re: Ping 150+

Post autor: STEFEKS »

Można powiedzieć i tak super dobrze, ja wczoraj miałem ping ponad 560 download 0,02 mbp/s w LTE !!!W 3G natomiast do 7 mbp/s.............ping 29 normalnie jaja.
wikimmax
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2016, o 20:18

Problemy z Pingiem

Post autor: wikimmax »

witam mam internet LTE jednak nie działa jak powinien ping w grach online 120ms oraz wytraca pakiety transfer też nie zachwyca prosze o pomoc
ODPOWIEDZ