Nowe pakiety internetowe

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: yeti »

Sim+ pisze:
....w związku z powyższym wnioskuję o rozpatrzenie wprowadzenia do taryfy Twój Profil następujących KONIECZNYCH usprawnień w celu uzyskania konkurencyjności wobec oferty PLAY FRESH:
- połączenie profili Taniej do Plusa /Taniej do Wszystkich- czyli zawsze 29gr poza Plus (oprócz Play), 19gr do Plusa
- wprowadzenie pakietu minut do Plusa i sieci stacjonarnych ważnych 30dni: 100 minut za 6zł, 200 minut za max.11zł, 500 minut za 25zł
- wprowadzenie jednakowych pakietów internetowych 20MB za 5zł i 50MB za 10zł miesięcznie z TARYFIKACJĄ CO DO 1 BAJTA !!!!
- rozważenie wprowadzenia większych pakietów internetowych do wykorzystania w ciągu 30dni: 100MB za 15zł, 250MB za 25zł, 500MB za 35zł
1. Żadne z powyższych nie zostało zrealizowane
2. Decyzje o zmianie cenników są analizowane grubo przed twoim mailem.
3. Pisanie maili tego typu jest tym samym co pisanie do Prezydenta RP o obniżenie podatków a potem podniecanie się że obniżyli podatki "bo im napisałem"
4. Uspokój się bo ci pikawka strzeli.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: Sim+ »

- rozważenie wprowadzenia większych pakietów internetowych do wykorzystania w ciągu 30dni: 100MB za 15zł, 250MB za 25zł, 500MB za 35zł
[/quote]

To ostatnie zrealizowali, nawet za cenę niższą niż proponowałem. Jeśli nawet nie miałem w tym swego wkładu, to czuje się prawie jak jasnowidz.:) Pozdrawiam pracownika Plusa,:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: mariusz9a »

Jedno jest super w tych pakietach: dotyczą połączeń przez wszystkie APN :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
mito18
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 24 lut 2009, o 18:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: mito18 »

mariusz9a pisze:Jedno jest super w tych pakietach: dotyczą połączeń przez wszystkie APN
No to jest wielki Plus :D
Obrazek
Zapraszam na mojego chomika :)
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: yeti »

Sim+ pisze:- rozważenie wprowadzenia większych pakietów internetowych do wykorzystania w ciągu 30dni: 100MB za 15zł, 250MB za 25zł, 500MB za 35zł


To ostatnie zrealizowali, nawet za cenę niższą niż proponowałem. Jeśli nawet nie miałem w tym swego wkładu, to czuje się prawie jak jasnowidz.:) Pozdrawiam pracownika Plusa,:)
taa? od kiedy w simplusie jest taki pakiet?
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: Sim+ »

taa? od kiedy w simplusie jest taki pakiet?[/quote]

Nie mowilem o simplusie, podłapali moją propozycję w abonamencie. Pewnie się chwycili za głowę jak zobaczyli stronkę ukrainskiego operatora LIFE, w którym w jednej z taryf rozmowy wewnątrzsieciowe są darmowe i do tego pakiety internetowe 100, 350, 1000 MB :) I to w prepaidzie:) Zarzuciłem więc hasło że w Polsce to zaścianek w porównaniu z Ukrainą i pewnie pomyśleli i dali pakiety najpierw w abonamencie:) Rzuć okiem tu: http://www.life.com.ua/index.php?area=m ... n&page=1-1
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: yeti »

taa... tak bez wątpienia było. Poszukaj może jakiś op np. w Tadżykistanie oferuje bezpłatne połączenia głosowe i wtedy też Polkomtel będzie w szoku i z wrażenia obniży połączenia do 1 gr/ min.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: mariusz9a »

Sim+ moim zdaniem zbieg okoliczności. A taryfy operatorów zagranicznych nie mają wpływu na to co u nas się robi. Gdyby np Era miała taką ofertę to z pewnością by Cię bardziej wysłuchali ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: Sim+ »

yeti pisze:taa... tak bez wątpienia było. Poszukaj może jakiś op np. w Tadżykistanie oferuje bezpłatne połączenia głosowe i wtedy też Polkomtel będzie w szoku i z wrażenia obniży połączenia do 1 gr/ min.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już lepiej ty tak nie broń Plusa, bo sam widzisz że wiele jest jeszcze do zrobienia w celu zaspokojenia potrzeb klienta:) Nie dość że nowa platforma trefna, bo niby naliczanie w czasie rzeczywistym kosztów wszelkich usług, to juz naliczanie za internet co 100kB. No dobrze, niech im tak będzie. Za 10zł nie 60MB tylko 250 MB zrekompensowałoby braki w taryfikacji:) A przykład Ukrainy todla zobrazowania faktu że Polska będzie długo zaściankiem w kwestiach internetu. Skoro sami operatorzy nie rozumieją potrzeby dużych paczek internetowych dla Kowalskiego z kartą prepaid i zalet współistnienia dużych paczek internetu i pozostałych usług na jednej karcie SIM, to z czym my do ludzi:) Mam nadzieję że chociaż pracownicy Plusa będą sami nalegać na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Piecu
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:29
Lokalizacja: Tczew

Re: Nowe pakiety internetowe

Post autor: Piecu »

Nie widzę żadnych informacji na stronie Plusa, czy może jestem ślepy? :-P
ODPOWIEDZ