Problem z 3G w Ciechocinku...

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Problem z 3G w Ciechocinku...

Post autor: Sim+ »

Jestem na weekend w Ciechocinku. Podłączyłem laptopa poprzez Nokię N73 pracującą na pakiecie internetowym Simplusa (50MB). Niestety jest tu duży problem z połączeniem się z internetem w telefonie pracującym w zakresie 3G. Dopiero manualne ustawienie zakresu pracy telefonu na GSM (EDGE) skutkuje normalną pracą i transferem pozwalającym na przegladanie www. Jaka może być tego przyczyna? Czyżby iPlusowcy tak zapchali sieć w tym małym miasteczku iż nie da się z niej korzystać w zakresie 3G? W Łodzi nigdy nie mam problemów z transferem danych w trybie 3G. W Ciechocinku EDGE jest o wiele lepszy i stabilniejszy od 3G...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z 3G w Ciechocinku...

Post autor: mariusz9a »

Może jakiś problem z samym nodeB. Najlepiej będzie jak poinformujesz o tym BOK Plusa. Być może potrzebny reset nadajnika.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z 3G w Ciechocinku...

Post autor: Sim+ »

mariusz9a pisze:Może jakiś problem z samym nodeB. Najlepiej będzie jak poinformujesz o tym BOK Plusa. Być może potrzebny reset nadajnika.
Ok, info na bok@plus.pl wysłana...:) Dobra, kończe bo internetowe pakiety simplusowe zbyt małe... Czekam na większe...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
ODPOWIEDZ