Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: Sim+ »

Nie chcę się wiązać żadnym abonamentem ani umową. SIMDATA z 3gr/100kB to już przeżytek, pakiety simplusowe 20 i 50MB nie są już wystarczające, podobnie jak Heyah 2gr/min. Chodzi mi o coś w rodzaju 500-1000MB /m-c w okresie wakacji (lipiec-wrzesień). Czy jest jakaś możliwość wzięcia iPlusa na taki okres 3 m-cy i zwrócenia go bez żadnych dodatkowych kosztów? Czekam na duże pakiety internetowe w Simplusie ale doczekać się nie mogę;(
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: mariusz9a »

Sim+ a nie możesz sobie uruchomić iPlusa na numerze biznesowym na 3 miesiące? To chyba najlepsze rozwiązanie...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: Sim+ »

mariusz9a pisze:Sim+ a nie możesz sobie uruchomić iPlusa na numerze biznesowym na 3 miesiące? To chyba najlepsze rozwiązanie...
Kurcze, wiesz jak jest w wielkiej korporacji... Masz 100zł na miesiąc na rozmowy, a 300zł na miesiąc jak jesteś na projektach zagranicznych i tyle. Nikt nie chce się bawić w aktywowanie pakietów dla widzimisię:) Niestety... Nie znam PlusKodu i nie poznam:( Może wziąć iPlusa na próbę? Tyle że chyba max. na miesiąc...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: mariusz9a »

Sim+ pisze:Może wziąć iPlusa na próbę? Tyle że chyba max. na miesiąc...
Według tego: http://www.iplus.pl/indywidualni-promoc ... probe.html to można zwrócić max po 7 dniach.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: Sim+ »

Mógłbym nawet zapłacić 70zł za 1GB na miesiąc. Wykupiłbym go w 3 kolejnych letnich miesiącach... Nie chcą zarobić to trudno:(
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: pasqal »

Widać jest niewielki popyt na Internet w komórce. Sam też korzystam tylko okazjonalnie :-P ale jak zmienię telefon i taryfę na pre-paid, to pewnie mój stosunek ulegnie zmianie. Póki co jednak nie odczuwam niepohamowanej potrzeby korzystania z Sieci wszędzie, gdzie się da. I sądzę, że takich osób jak ja jest sporo.
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: Sim+ »

pasqal pisze:Widać jest niewielki popyt na Internet w komórce. Sam też korzystam tylko okazjonalnie :-P ale jak zmienię telefon i taryfę na pre-paid, to pewnie mój stosunek ulegnie zmianie. Póki co jednak nie odczuwam niepohamowanej potrzeby korzystania z Sieci wszędzie, gdzie się da. I sądzę, że takich osób jak ja jest sporo.
No mój wyciąg z billingu Simplusa z miesiąca chyba zająłby z 15 stron A4:), wszystko przez połączenia z internetem dobrze taryfikowane w Nowym (czytaj starym) Simplusie.Kiedyś liczyłem że w miesiącu prawie 20 godzin zajmuje mi połączenie z internetem na pakietach 50MB:)a połączeń w miesiącu raz miałem ok.300-400:) Tak myślę, że te pakiety w Simplusie dali młodziakom żeby przetestowali sieć:) Widać się sprawdziły , bo istnieją już prawie 2 lata. Tyle ze nowa platforma w taryfie Twój Profil zaczęła taryfikować pakiety co 100kB co pachnie powrotem do taryfikacji minutowej przy obecnej-sekundowej w usługach głosowych;) Moim zdaniem przyszłość pokaże że ludzie będą korzystać ze wszystkiego na 1 karcie SIM- w super multimedialnym telefonie, który bedzie można podłączyć do laptopa i hulać na wielkich pakietach w prepaidzie. Tylko kiedy tak będzie....
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: Sim+ »

Jest szansa że dostanę pozwolenie na aktywację pakietu 500MB na karcie służbowej Biznesklasy...:)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chcę internetu na 2-3 miesiące...bez umowy na rok!!!

Post autor: mariusz9a »

Sim+ pisze:Jest szansa że dostanę pozwolenie na aktywację pakietu 500MB na karcie służbowej Biznesklasy...:)
Lepszy byłby iPlus (przynajmniej nie naciągnąłbyś firmy na dodatkowe koszty jakbyś przekroczył te 500MB), no ale dobre i to :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ