Limit nocny LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limit nocny LTE

Post autor: habish »

Tak.
Jednakże Plus ma jakieś problemy z Limitem Nocnym więc na razie odpuść sobie tą operacje.
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: Limit nocny LTE

Post autor: matus45 »

A czy jest coś co w tej dziadowskiej sieci działa normalnie? Użytkownicy od kilku dni mają problemy z zakupem i aktywacją pakietów extra. Teraz Limit nocny nie działa prawidłowo. Tak ,jedyne co działa bezbłędnie to FUP i cięcie prędkości do absurdalnych wartości gdy ktoś chce normalnie korzystać z tego internetu. Mnie zostały jeszcze 3 dni do końca umowy. Nigdy więcej usług w Plusie/CP.
wojto23
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2014, o 20:04

Re: Limit nocny LTE

Post autor: wojto23 »

Witam wszystkich,
Mam pytanko, korzystając z limitu nocnego (posiadam power LTE 30gb) mając router huawei b593s muszę recznie zmieniać tryb jego pracy na 3g, (żeby pobierało dane z pakietu nocnego) czy on to zrobi automatycznie w godzinach 1:00 - 7:00 ?
Pozdrawiam forumowiczów
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limit nocny LTE

Post autor: habish »

Musisz zrobić to ręcznie
wojto23
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2014, o 20:04

Re: Limit nocny LTE

Post autor: wojto23 »

Stoi coś na przeszkodzie aby router pracował 24h w trybie 3g ? Transfery na poziomie 15-18Mbps wg mnie przyzwoite.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limit nocny LTE

Post autor: habish »

Po 3G masz tylko pakiet podstawowy.
Po LTE masz pakiet podstawowy + bez limitu danych. Ten bez limitu jest ograniczany przez FUP.
przem33578
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 5 lip 2014, o 16:24

Re: Limit nocny LTE

Post autor: przem33578 »

U mnie w nocy też schodziło po dziennym limicie, mimo że połączenie po 3G (zielona lampka w Huawei) i pakiet na 100% włączony, bo wcześniej działał, a po wysłaniu SMSa aktywacyjnego zwraca, że pakiet już aktywny. I tym samym pakiecik podstawowy poszedł się... ekhm.
daniel002dan
PlusManiak
Posty: 114
Rejestracja: 18 sie 2013, o 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Limit nocny LTE

Post autor: daniel002dan »

Teraz także masz taki problem z limitem czy już jest normalnie ?
Boomek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2015, o 15:28

Limit nocny LTE - odpłatność za pakiet

Post autor: Boomek »

Witam,
starałem się poszukać tematu o podobnym problemie, ale niestety jestem dopiero początkującym użytkownikiem tego forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mianowicie chodzi o Internet LTE i pakiet nocny.
Gdy loguję się na stronę plus online, to w zakładce Usługi pokazuje mi się, że mam nieaktywowaną funckję Limitu nocnego od 1 do 7. Gdy chcę aktywować, to pojawia się informacja, że aktywacja jest bezpłatna, jednak opłata miesięczna to 2,36zł.
I teraz pytanie. Tak naprawdę ten limit potrzebny mi jest tylko na jedną noc, by pobrać jeden plik. Nie chcę zużywać na niego pakietu dziennego, bo trochę mi go szkoda.
Czy istnieje możliwość aktywowania tego limitu jednorazowo? Czyli tylko na jeden dzień bądź jeden miesiąc? Nie będę go raczej w przyszłości używał, więc nie chciałbym ponosić dodatkowym kosztów względem jego utrzymania.
Jeśli istnieje taka możliwość, to prosiłbym o instrukcje jak to zrobić.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limit nocny LTE

Post autor: habish »

Tak. Wyłączysz go w taki sam sposób jak go włączyłeś.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Limit nocny LTE - odpłatność za pakiet

Post autor: sl@w_es »

@ „Boomek”,

aktywacja i dezaktywacja Limitu nocnego jest bezpłatna, a jeśli chodzi o opłatę za pakiet to podajesz ją bez podatku VAT - z VAT-em to 2,90 zł.
Co do pozostałych pytań to odpowiedzi znajdziesz w Regulaminie Promocji Limit nocny

§ 3 OPŁATY ZA USŁUGĘ pkt 3:
Jeżeli Abonent dokona aktywacji lub dezaktywacji Usługi w trakcie trwania okresu rozliczeniowego wówczas miesięczna opłata za Usługę będzie proporcjonalna do liczby dni okresu rozliczeniowego, w których Usługa była aktywna.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
przem33578
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 5 lip 2014, o 16:24

Re: Limit nocny LTE

Post autor: przem33578 »

daniel002dan pisze:Teraz także masz taki problem z limitem czy już jest normalnie ?
Nie wiem, bo mam wykorzystany limit podstawowy. Otrzymałem też odpowiedź na reklamację - nieuznaną, bo nie widzą problemu i typowe tłumaczenie na czym polega usługa i kiedy działa (jakbym tego nie napisał w reklamacji).

Swoją drogą, niedawno weszła w życie pewna ustawa mówiąca, że odpowiedź na reklamację powinna być tą samą drogą co była zgłoszona (chociaż nie wiem czy dotyczy też firm prywatnych).
mileesdii
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2015, o 21:47

Limit nocny

Post autor: mileesdii »

Witam posiadam internet z plusa power lte 15 GB i zakupiłem pakiet nocny 100 gb i mam pytanie czy po wykorzystaniu tego pakietu 15 GB będę mógł dalej korzystać w limitu nocnego 3g bez żadnych opłat ?
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: Limit nocny

Post autor: matus45 »

Nie skorzystasz z limitu nocnego na 3G po wykorzystaniu pakietu 15GB.
mileesdii
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2015, o 21:47

Re: Limit nocny

Post autor: mileesdii »

lipa , ale ok Dzięki :D
ODPOWIEDZ