Nagły spadek prędkości

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Adam171
PlusManiak
Posty: 63
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 01:05

Re: Spadek prędkości LTE

Post autor: Adam171 »

Koledzy nie jesteście sami! Myśle że to jakaś zorganizowana akcja bo coraz więcej osób na forum pisze że ma ten problem.

Obrazek

Tyle że ja pobrałem 130 gb w 19 dni.

Obrazek
gregor2k94
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 11 paź 2015, o 14:30

Re: Spadek prędkości LTE

Post autor: gregor2k94 »

Jutro i tak muszę pojawić się w salonie Plusa, ciekawe co mi powiedzą.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Spadek prędkości LTE

Post autor: habish »

Stan pakietu sprawdź na www.ebok.pl i dajcie znać czy pakiet podstawowy został wykorzystany.
wedrowiecc1
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2016, o 07:43

Re: Spadek prędkości LTE

Post autor: wedrowiecc1 »

Mam jednak wykorzystany ten pakiet i na bez limitu 36 Gb ale dziwi mnie to ze predkość tak spadła. Od jakiegos ok 1,5 roku mam tą umowie ale nigdy nie były spadki takiej predkości dopiero od paru dni stad moje zdziwienie o co w tym biega.
t0mek.k
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2016, o 23:23

Re: Nagły spadek prędkości

Post autor: t0mek.k »

u mnie to samo (woj. opolskie), pół roku było ok, mimo wielokrotnego przekroczenia limitu nie zauważyłem spadku transferu. Mniej więcej od początku jesieni - podejrzewam lejek, w porywach do kilku Mbps Obrazek

po czym (to i tak dobry wnik)

Obrazek

O streamowaniu / ściąganiu mogę zapomnieć, czasem ciężko sprawdzić pocztę :/

LIPA!
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nagły spadek prędkości

Post autor: habish »

Lejek nie, pewnie stacja nie wyrabia z obsługą ruchu, zapytaj tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... start=5595 czy w twojej okolicy planowana jest modernizacja sieci.
szaataansky
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2016, o 00:31

Po raz kolejny spadek prędkości internetu....

Post autor: szaataansky »

Witam. Jestem posiadaczem internetu LTE. Od jakiegoś roku internet działał spokojnie prędkość skakała z 1mbps do 10.
Dla mnie to wystarczająca prędkość. Rok był spokój, ale od jakiegoś miesiąca jest problem bo internet działa w prędkości....50~100kbps.... to jest nieporozumienie. Wszystko dzieje sie od listopada. Internet działał źle przez tydzień naprawił się i tak jeszcze raz, ale od 2 tygodni bez zmian. Okropność filmiku z 1080p musze oglądać w 240p, a co najlepsze potrafią się ściąć. Za 6 dni kupuję FIFE 17 która waży 40gb..co daje pare dni pobierania!!!! Co zrobic? Czego to jest przyczyna? Błagam o pomoc bo nie moge już wytrzymać.
ODPOWIEDZ