LTE: niski download wysoki upload

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
sonic64
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lip 2017, o 22:30

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: sonic64 »

patryk7588 pisze:Bo i Fara ciągle nie działa... :-/
a cos wiadomo czemu jeszcze nie ? w czym problem ? jakis kolejny termin ?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: habish »

Z tego co ja wiem, jakieś problemy z konserwatorem zabytków.
Ale ma być zrobiona w tym kwartale.
sonic64
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2017, o 22:30

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: sonic64 »

a co moge zrobic azeby juz teraz bylo lepiej ? Najtanszym kosztem oczywiscie, bo pewnie Plus i tak nie wymieni sprzetu na cos lepszego.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: zbych_in_flames »

A czym dysponujesz teraz ze sprzętu i czy wiesz, z którego BTS'a obecnie korzystasz?
sonic64
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2017, o 22:30

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: sonic64 »

zbych_in_flames pisze:A czym dysponujesz teraz ze sprzętu i czy wiesz, z którego BTS'a obecnie korzystasz?
Sprzet jest u rodzicow, DWR118 i Huawei E3372. W Gostyniu 63-800 sa 2 BTSy Plusa wiec duzo wyboru laczenia nie ma, ale nie wiem z ktorym sa polaczeni.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: zbych_in_flames »

Sprzęt też trochę cię tutaj ogranicza. Próbowałeś na E3372 wymusić LTE1800? Jeśli teraz siedzisz na zapchanym LTE2600 to dodanie LTE1800 na farze niewiele zmieni.
sonic64
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2017, o 22:30

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: sonic64 »

Niesatety mnie tam nie ma na miejscu. Jedynie mam dostep przez Teamviewer ale to i tak mnie rozlaczy jakbym cos zmienial wiec nic zdalnie nie zdzialam. Dla rodzicow to za skomplikowane, oni musza miec Plug & Play ;)
Pad
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2017, o 20:05

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: Pad »

Na jakim paśmie działa LTE na przekaźniku Plus ID: BT43110 ??
Pad
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2017, o 20:05

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: Pad »

Szanowny Plusie po moich interwencjach i okolicznych mieszkańców czyli niekończących się rozmowach na infolinii nic nie zostało zrobione. Wielokrotnie poruszany przeze mnie problem przeciążeń przekaźnika umiejscowionego na ul. Czarnogórska 68 - kościół pw. Nawiedzenia NMP w Szczecinie to istna katastrofa. Mimo że antena jest umiejscowiona na krzyżu w kościele miałem nadzieję że z boża pomocą LTE będzie najlepsze w Polsce. Tymczasem prędkości wachają się w granicach Obrazek jak na załączniku. Zróbcie coś z tym rozbudujcie nie wiem dajcie na tace księdzu ale udostępnijcie normalne prędkości bo to chuj człowieka strzela gdy słyszy obiecywane cuda i szybkie prędkości a płaci za takie gówno. Prosimy o interwencję i udos†ępnienianie rzetelnych jakości internetu w przeciwnym razie nie omieszkam wraz z okolicznymi mieszkańcami złożyć grupowe wypowiedzenie bo takie gównianej jakości internet to nawet Orange po miedzi nie dostarcza.
dariuszmatysik
PlusManiak
Posty: 104
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 14:32

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: dariuszmatysik »

A tam na kościele w ogóle jest LTE Plusa ? Potwierdzone jedynie 3G na UMTS2100 http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 10#p230934 Najbliższy BTS z LTE1800Aero2 przy Goleniowskiej 25. Szczecin i Plus, kiepski żart. Na co wy jeszcze czekacie i liczycie? Jesteście niewolnikami tego operatora? Tam rządzi fioletowy operator.
Pad
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2017, o 20:05

Re: LTE: niski download wysoki upload

Post autor: Pad »

Zgadza się nie ma nawet LTE na tym przekaźniku. Aktualnie czekamy aż się pokończą umowy jeśli PLUS nie zareaguje i nic z tym nie zrobi no to się pożegnamy alternatywy są i o wiele lepsze. Aktualnie duża grupa osób chce przejść do T-mobile. Powiedzmy sobie szczerze ale PLUS daje dupy po całości.
Pecker
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2018, o 00:36

Niski transfer pobierania wysoki wysyłania

Post autor: Pecker »

Witam jestem nieszczęśliwym posiadaczem internetu lte od plusa. Mam antenę i router odu i idu 200. Moja prędkość pobierania nie przekracza 5mb a za to prędkość wysyłania ok 20mb. Mieszkam w Górowie Iławeckim ulica Armii Krajowej 17. Proszę o pomoc bo z ludźmi od plusa przez telefon nie mogę się dogadać
ODPOWIEDZ