kwota faktury

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
olgierdzik
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:31

kwota faktury

Post autor: olgierdzik »

witam
mam pytanie dotyczące opłaty abonamentowej za iplusa60, tzn miesięczny abonament wynosi 60 zł i czy rzeczywiscie miesiac w miesiac jest tak ze na fakturze widnieje kwota 60 zl? Chodzi mi o to czy istnieje niebezpieczenstwo ze wejde na cos o czym moge nie wiedziec lub bede uzywac czego i rachunek bedzie wyzzszy, czy inne ewentualne niespodzianki?
Dziekuje bardzo za zrozumienie i odpowiedz.
pozdrawiam Olek
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Re: kwota faktury

Post autor: BUCiu »

Jedyne zagrożenie to możliwość połączenia się przez CSD gdzie płaci się za czas połączenia i nie wchodzi to w ryczałt tych 60 PLN. Ale można to skutecznie zablokować w iPlus Manager.

Poza tym to nie ma się czego obawiać.
olgierdzik
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:31

Re: kwota faktury

Post autor: olgierdzik »

no własnie Pani w salonie cos wspomniała o tym ale wyszło zupełnie przypadkiem bo pojawił sie jakis komunikat nt. tego połączenia i ze tam zawsze trzaba zaznaczac "nie" bo to moga byc dodatkowe koszty ALE na moje pytanie czy mozna to zablokowac powiedziala ze NIE...
Stad obawa ze moze cos jeszcze tylko nie wyszlo a Pani udało sie zapomniec.
Skoro mozna to zablokowac to bardzobym Cie prosila o instrukcje co w Managerze zaznaczyc?
Dzięki za pomoc
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kwota faktury

Post autor: mariusz9a »

Możesz podwyższyć rachunek poprzez przekroczenie darmowych SMSów wliczonych w opłatę iPlus 60, no i oczywiście wykonując normalne połączenia głosowe (jeśli włożysz kartę SIM do telefonu).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
olgierdzik
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:31

Re: kwota faktury

Post autor: olgierdzik »

tak, jesli chodzi o mozliwosci "numeru" jako telefonu jest to dla mnie raczej jasne, mialam na mysli raczej te oplaty zwiazane z korzystaniem z internetu ale dziekuje :)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: kwota faktury

Post autor: szewol »

Hmmm... tez jestem tym zainteresowany ;)

Ostatnio będąc na działce, był słaby zasięg, i pojawił mi się komunikat, że program próbuje połączyć się CSD i pytanie czy wyrażam zgode ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kwota faktury

Post autor: mariusz9a »

Można również zajrzeć do tego wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=48&t=1402.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Re: kwota faktury

Post autor: BUCiu »

olgierdzik pisze:Skoro mozna to zablokowac to bardzobym Cie prosila o instrukcje co w Managerze zaznaczyc?
Narzędzia --> Ustawienia --> Połączenia APN --> Pokaż zaawansowane --> Połączanie awaryjne: i tu wybierasz "brak" i jest git ;-)
olgierdzik
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2009, o 20:31

Re: kwota faktury

Post autor: olgierdzik »

dziękuje Ci bardzo za pomoc :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ