SIM IPlus do Telefonu jako modem PYTANKO

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Leszczyk
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 21:53

SIM IPlus do Telefonu jako modem PYTANKO

Post autor: Leszczyk »

Mam Viste 64bit i modem iplusa Hauwei E169 ktory czyta 32bit i czy jak bym wsadzil karte SIM do Noki E50 i polaczyl bym sie jako modem to nie bedzie wiecej na rachunku??
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SIM IPlus do Telefonu jako modem PYTANKO

Post autor: mariusz9a »

Leszczyk pisze:Mam Viste 64bit i modem iplusa Hauwei E169 ktory czyta 32bit i czy jak bym wsadzil karte SIM do Noki E50 i polaczyl bym sie jako modem to nie bedzie wiecej na rachunku??
Rozumiem że nie ma żadnych komplikacji przy łączeniu sie przez telefon z Internetem w komputerze (tzn oprogramowanie od Nokii działa poprawnie pod Vistą)?
Jeśli będziesz się łączył przez pakietową transmisję danych to nie będzie żadnych dodatkowych opłat. Modem do iPlusa możesz mieć dowolny (nie ważne czy to telefon czy dedykowany modem), najważniejsze aby połączenie leciało przez pakietową transmisję danych a nie CSD albo HSCSD.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Leszczyk
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 21:53

Re: SIM IPlus do Telefonu jako modem PYTANKO

Post autor: Leszczyk »

mariusz9a pisze:
Leszczyk pisze:Mam Viste 64bit i modem iplusa Hauwei E169 ktory czyta 32bit i czy jak bym wsadzil karte SIM do Noki E50 i polaczyl bym sie jako modem to nie bedzie wiecej na rachunku??
Rozumiem że nie ma żadnych komplikacji przy łączeniu sie przez telefon z Internetem w komputerze (tzn oprogramowanie od Nokii działa poprawnie pod Vistą)?
Jeśli będziesz się łączył przez pakietową transmisję danych to nie będzie żadnych dodatkowych opłat. Modem do iPlusa możesz mieć dowolny (nie ważne czy to telefon czy dedykowany modem), najważniejsze aby połączenie leciało przez pakietową transmisję danych a nie CSD albo HSCSD.
Mam zamiar sie laczyc przez GPRS
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SIM IPlus do Telefonu jako modem PYTANKO

Post autor: mariusz9a »

Żadnych dodatkowych opłat nie będzie. Dla pewności ustaw w telefonie APN Internet (punkt dostępu).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ