slaby transfer

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Gregson24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

slaby transfer

Post autor: Gregson24 »

Mam problem z iplusem prywatnie49 :/ W czestochowie gdzie zakupilem iplusa zasieg byl OK.Mialem 3G albo HSDPA.Jednak teraz kiedy przeprowadzilem sie do Wroclawia zasieg krytycznie zmalal do EDGE i ledwo co zipie :( nie wiem o co chodzi przeciez zapewniali ze we Wrocku bedzie elegancko smigal a tu lipa :/ :-/
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: slaby transfer

Post autor: tomek »

Gregson24 pisze:nie wiem o co chodzi przeciez zapewniali ze we Wrocku bedzie elegancko smigal a tu lipa :/ :-/
sprawdź na mapie zasięgu jaka jest dostępna technologia w miejscu gdzie się dokładnie znajdujesz. jeżeli jest to 3G, to spróbuj zmienić lokalizację modemu. ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: slaby transfer

Post autor: mariusz9a »

Wrocław jest dość dobrze pokryty 3G. Może masz po prostu pecha i w miejscu gdzie mieszkasz jesteś "otoczony" betonem i 3G nie dociera :-/ Ja tak mam, nadajniki Plusa i Orange mam poprzysłaniane kilkoma blokami i 3G jest nieosiągalne z dala od okna (jest przy ustawieniu ręcznym, nadajniki są bardzo blisko bo zaledwie 400m od mojego bloku, ale masa betonu robi swoje).

Zawsze możesz dokupić antenę zewnętrzną do modemu - pomoże to bardzo dużo.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ