iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: witan93 »

Komórkowa sieć Plus wprowadza do swojej usługi mobilnego Internetu ofertę dedykowaną studentom uczelni wyższych oraz nauczycielom, którzy mogą liczyć na tańszy Internet oraz krótszą umowę.

W promocji iPlus dla Studenta klient podpisuje umowę na 18 miesięcy (6 miesięcy krótszą niż standardowa). Do wykorzystania abonent otrzymuje limit 2 GB miesięcznego transferu bez ograniczeń za 39 zł miesięcznie (z VAT), czyli o 10 zł taniej niż w ofertach standardowych. Dodatkowy benefit stanowi dwuletnia licencja na pakiet antywirusowy Kaspersky Internet Security 2010 za 1,22 zł (z VAT). W ramach oferty dostępny jest modem USB ZTE MF100 za 69 zł (z VAT).

Do zakupu oferty wystarczy jedynie ważna legitymacja studencka lub nauczycielska oraz dowód osobisty. Oferta iPlus dla Studenta dostępna jest w sieci sprzedaży Plus, w sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.plus.pl.

W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99 proc. populacji Polski. Z szybkiej technologii transmisji danych HSDPA (do 7,2 Mb/s) mogą korzystać mieszkańcy ponad 1800 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60 proc. ludności.

Charakterystyka modemu iPlus USB ZTE MF100: obsługa standardów HSDPA/3G/EDGE/GPRS/GSM (900/1800/1900/2100 MHz), obsługa wiadomości tekstowych SMS, gniazdo na kartę pamięci, technologia zero CD.
Źródło: Media2.pl
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: katix5898 »

Jak dla mnie to powinien być standard dla wszystkich a nie dla studentów i nauczycieli a co zwykli ludzie są gorsi .
Nie rozumiem takich promocji :(
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: pasqal »

A ja powiem, że to miłe dla mnie zaskoczenie :-) podoba mi się ta promocja. Ciekawe, jak długo będzie trwała - jeśli bez ograniczeń, to niewykluczone że na magisterskich skuszę się na tę usługę.
Wydaje mi się, że dla studentów oferta 2GB od Play traci sens istnienia ;-)
And remember: respect is everything…
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: witan93 »

Pasqal zgadzam się z Tobą w 100%. Chyba lepiej dopłacić te 9zł ale w zamian mieć zasięg na poziomie 99% populacji no i oczywiście aż 1800 miejscowości do 7,2 MB/s. No i limit dokładnie taki jak w Play'u...
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: pasqal »

9 zł? nawet nie 9, a 4 zł (sam sprawdzałem przed napisaniem wypowiedzi ;-) )
Boli (ale na szczęście mało) fakt, że nie ma dostępnych w nieco bardziej atrakcyjnych cenach ofert droższych, o większym limicie. W każdym razie, gdyby za tę kwotę (39 zł) dostępny był 1 GB transferu, na pewno nie przyjąłbym tego entuzjastycznie. A tak, śmiało mogę powiedzieć, jest dobrze :-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: mariusz9a »

Co za miła niespodzianka :-) Właśnie zamierzam na dniach kupić iPlusa :-) Jak miło :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: witan93 »

Pasqal normalnie jest 35zł a dla studentów 30zł (do 512kb/s). 5GB dla studentów to koszt 40zł (do 1 Mbit/s) - złotówka więcej jak 2GB za 39zł w Plusie czyli już trochę lepiej... Ale i tak oferta Plusa atrakcyjniejsza ;-)
Ostatnio zmieniony 22 paź 2009, o 17:22 przez witan93, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: mariusz9a »

witan93 pisze:2GB za 39zł w Plusie (do 1 Mbit/s)
Na pewno do 1Mb/s? W planie za 49zł na pewno nie ma limitu na prędkość. W ofercie dla studentów nałożyli ten limit?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: witan93 »

Mariusz w złym miejscu wpisałem to ograniczenie. :lol: (już poprawione) Mogliby tak każdą opcję obniżyć o 10zł tak jak jest to w Play tyle że tam tylko o 5zł.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: kowcio »

W Play pamiętajcie też o transferach :-D Które czasem potrafią wywołac potrzeby noszenia środków przeciw-nerwowych.

Promocja jest ŚWIETNA i na 100000% znajdzie bardzo dużą grupę docelową.

Brawo! Tu sukces mają zaklepany. Tym bardziej, że coraz więcej osób jest niezadowolonych z Play... Przecież w większości klient Play to sfrustrowany klient- jak to mawia rzecznik tejże sieci.
Mazi
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 09:34

Re: iPlus dla studenta: Tańszy Internet, krótsza umowa

Post autor: Mazi »

Super tylko szkoda, że nie ma możliwości wyboru modemu bo chyba wolałbym huawei169. Czy ktoś mi może powiedzieć jak wypadają te oba modemy?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ