Nowy modem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
damian124
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 19:35

Nowy modem

Post autor: damian124 »

Czy jak umowa mi się nie kończy to mogę kupić nowy modem (Router) w plusie w takiej cenie jak by kosztował jak bym brał od nowa abonament czy tylko pozostaje mi kupić na własną rękę
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Re: Nowy modem

Post autor: Connected »

damian124 pisze:Czy jak umowa mi się nie kończy to mogę kupić nowy modem (Router) w plusie w takiej cenie jak by kosztował jak bym brał od nowa abonament czy tylko pozostaje mi kupić na własną rękę
To jest kwestia indywidualna. Z reguły przy przedłużaniu umowy w usłudze iPlus, router B970 (bo tylko taki jest w ofercie) kosztuje troszkę mniej jak w przypadku podpisania nowej umowy. Jak najbardziej jest on dostępny podczas przedłużania umowy. Cena zależy oczywiście od wysokości planu taryfowego na jaki się zdecydujesz podczas przedłużania umowy.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
damian124
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 19:35

Re: Nowy modem

Post autor: damian124 »

Ale czy mógłbym go kupić w iplusie po takiej cenie jak bym sobie abonament przedłużal skoro mi zostało jakiś 1 rok umowy zostal
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Nowy modem

Post autor: yeti »

Możesz umowę przedłużyć ale po 21 miesiącach od daty podpisania lub podpisać nową umowę na nowy modem i płacić 2 abonamenty przez rok czasu.
ODPOWIEDZ