Internet zrobił się strasznie powolony po przeprowadzce

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Szaku
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2016, o 21:20

Internet zrobił się strasznie powolony po przeprowadzce

Post autor: Szaku »

Witam.
Mam pewien poważny problem, a mianowicie internet Plus LTE, który działał bez zarzutu po przeprowadzce do miasta spowolnił i to drastycznie, przez co najbardziej podstawowe czynności są utrudnione, a przeglądanie internetu w znacznej mierze jest uprzykrzające.

Mój modem to Huawei e3372s-153, który jest podłączony bezpośrednio do gniazda USB w laptopie.
RSSI: -81dBm
RSRP: -105dBm

Mieszkam na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym w Lubinie (woj. dolnośląskie) ul. Gwarków 52

Obrazek

Jestem w tych sprawach kompletnie zielony! Podałem informację, które uważam za ważne, jeżeli jest coś jeszcze potrzebne to proszę pisać.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, gdyż aktualnie praktycznie nie mogę korzystać z internetu.



Pozdrawiam
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: Internet zrobił się strasznie powolony po przeprowadzce

Post autor: matus45 »

Zainstaluj LTEWatchH http://www.lte-anbieter.info/ltewatch/c ... ltewatch_h na komputerze. zaloguj się w nim do E3372-s153 hiLink. Program pokazuje parametry sygnału LTE oraz Global Cell ID BTS-a ( w systemie szesnastkowym jest zgodne z ID BTS-a z grupy Plusa). sprawdzisz, z którym BTS-em LTE1800Mobylandu się łączysz. Parametry sygnału słabe, konieczna antena Dual LTE na 1800MHz.Najbliższe pozwolenia na LTE1800Mobylandu :Hutnicza 22, Grabowa 31 i Skłodowskiej-Curie 54A.
Szaku
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2016, o 21:20

Re: Internet zrobił się strasznie powolony po przeprowadzce

Post autor: Szaku »

Mam problem.
Zainstalowałem LTEwatch ale nie mogę uruchomić owego programu.
Nie jest prawidłową aplikacją systemu win32
Co teraz?

Nie uruchomię tego programu u siebie gdyż mam windows xp :-?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Internet zrobił się strasznie powolony po przeprowadzce

Post autor: habish »

Posiadasz jakąś antenę zewnętrzną?
Twoje wartości zasięgu nie są dobre.
ODPOWIEDZ