Hauwei B315 - problemy z łączeniem przez WiFi

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
frems
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 mar 2016, o 21:12

Hauwei B315 - problemy z łączeniem przez WiFi

Post autor: frems »

Witam.
Posiadam router Hauwei B315. Mam podłączone 2 urządzenie, PC przez kabel i laptopa przez WiFi. Laptop w grach ma "lagi". Najgorzej jest jak robię coś na PC, oglądam film itp. Podłączyłem laptopa przez kabel a PC przez wifi, problem był ten sam, czyli to coś z WiFi... co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Nie ma aktualizacji do modemu.

Pozdrawiam
langolier
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 27 paź 2015, o 16:34

Re: Hauwei B315 - problemy z łączeniem przez WiFi

Post autor: langolier »

Nie wiem czy cokolwiek zrobiłeś z tym, ale problemem może być wykorzystywany przez innych użytkowników ten sam kanał WiFi.
Inna możliwość to pozostawienie niezabezpieczonej sieci WiFi.
gemini
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 14:53

Re: Hauwei B315 - problemy z łączeniem przez WiFi

Post autor: gemini »

Witam serdecznie, od niedawna rozpoczęła się moja przygoda z routerem B315 i już na początku konfiguracji trafił się "zonk"... nie jestem w stanie skonfigurować klientom wifi czasu dostępu do routera i netu. W większości urządzeń tego typu rzeczą normalną jest możliwość przypisania konkretnemu klientowi wifi konkretnych godzin, w których może lub nie może korzystać z Internetu. W moim modelu (z Plusa) poza wskazaniem ilości podłączonych klientów i możliwym ich całkowitym zablokowaniem, innej konfiguracji nie ma ... :( ale jako to tak?
ODPOWIEDZ