Windows 7 + iPlus

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Konradragon
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

Jak ja miałem Vistę nawet nie wiedziałem, że sobie uwaliłem system programem do czyszczenia rejestru, już nazwy tego programu nie pamiętam. Objaw był taki, że nie wszystko się instalowało i nawet parę rzeczy peryferyjnych oddałem do sklepu. W końcu się wkurzyłem pojechałem do sklepu komputerowego z laptopem i facet sprawdził zwykłego pendrive czy mi wykryje. U mnie nie wykrywał, a na jego laptopie z Vistą bez problemu. Wyszło na to, że właśnie jak już piszę wyżej miałem tak dziwnie system uwalony. Po reinstalacji wszystko wróciło do normy. Przed naprawą systemu nawet aparat fotograficzny nie był wykrywany, odtwarzacz MP3 i różne inne tańsze drobiazgi. Wykrywał powiedzmy połowę rzeczy, które wszystkie powinny działać na Viście.
Tak się męczyłem z miesiąc i kląłem na Vistę co to za system, a sam go uwaliłem, więc może reinstalacja pomoże. Ja wiem, że to sporo roboty, ale czasami warto spróbować.
Orfi
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2008, o 23:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Orfi »

Miałem ten sam problem, co przedmówca post wyżej; też nieumiejętnie użyłem takiego cleanera rejestrów na Viście i wyciąłem sobie sterowniki do połączenia telefonu po bluetooth. Pomogło przywrócenie systemu z punktu przywracania o którym wiedziałem, że wszystko wtedy funkcjonowało dobrze.
Orfi
Konradragon

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

Już sobie przypomniałem co to był za program, RegCleaner 4.3.0.780. On jest pod Windowsy do XP włącznie. Ja tego nie zauważyłem i nie było komunikatu przy instalacji na Viście, że instalacja jest niekompatybilna z systemem. Program działał normalnie ale uszkodził rejestr systemu i pewnie coś tam jeszcze. U mnie pomogła tylko instalacja nowej kopii systemu z formatem.
Awatar użytkownika
kris1988
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 28 maja 2010, o 13:09
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: kris1988 »

U mnie na Windows 7 Home Premium iPlus Option Icon 225 działał bez zarzutu dopóki nie przedłużyłem umowy na kolejny rok. Otóż problem zaczął się od maja pisałem do Plusa i odpowiedź uzyskałem taką, że to jest wina Windowsa nie ma wsparcia dla modemu. Dla mnie jest to uniknięciem sprawdzenia czy nic się nie stało w sieci a nie u użytkowników posiadających internet. Najśmieszniejsze jest to, że przeinstalowałem system na zgodny z iPlusem i rozłącza mnie teraz co 5 minut z serwera. Pisałem wiele razy lecz odpowiedzi już mi nie udzielono.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: mariusz9a »

kris1988 pisze:U mnie na Windows 7 Home Premium iPlus Option Icon 225 działał bez zarzutu dopóki nie przedłużyłem umowy na kolejny rok. Otóż problem zaczął się od maja pisałem do Plusa i odpowiedź uzyskałem taką, że to jest wina Windowsa nie ma wsparcia dla modemu. Dla mnie jest to uniknięciem sprawdzenia czy nic się nie stało w sieci a nie u użytkowników posiadających internet. Najśmieszniejsze jest to, że przeinstalowałem system na zgodny z iPlusem i rozłącza mnie teraz co 5 minut z serwera. Pisałem wiele razy lecz odpowiedzi już mi nie udzielono.
Złóż reklamacje. Do BOK nie ma co pisać.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
kris1988
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 28 maja 2010, o 13:09
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: kris1988 »

mariusz9a pisze:Złóż reklamacje. Do BOK nie ma co pisać.
Jak wspominałem wcześniej napisałem, lecz stwierdzono że to wina systemu, teraz system zmieniony i napisałem i 4 dni czekam na jakąkolwiek odpowiedź z Plusa.....
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: wojtekj »

a ja mam troszę pytanie z innej beczki xD

wie ktoś jak zainstalować modem E169 na Windows 7.

Wogóle nie jest wykrywany przes system dopiero po instalacji jakiś lewych sterowników działa.

Istnieje jakaś możliwość aktualizacji softu zeby modem automatycznie instalował się w Win 7.

P.S Nie mówcie żebym wrzucił sobie te sterowniki na pamięć przenośną w modemie gdyż jest ona widoczna dopiero po instalacji sterowników.
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: pasqal »

Proponuję, abyś spróbował się zastosować do instrukcji stąd: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=242105#242105
Powinno pomóc ;-) Gorzej tylko, że musisz mieć dostęp do komputera z Windows XP, pozostaje jeszcze ew. maszyna wirtualna.
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ