Windows 7 + iPlus

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Windows 7 + iPlus

Post autor: Connected »

Witam,

Czy ktoś z Was korzystał już z iPlus'a na lapie/pc z zainstalowanym najnowszym systemem operacyjnym Microsoft'u?

Z sygnałów dochodzących od klientów, system nie wgrywa sterowników co za tym idzie nie działa.

Jeśli ktoś zna jakieś rozwiązanie problemu to proszę o info w tym temacie.


Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Awatar użytkownika
Soyer's
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 6 sty 2009, o 20:01

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Soyer's »

Witam
Nie wiem czy temat aktualny ale ja mam u siebie Win 7 i E180 działa bez zarzutów .
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Marciano »

Iplus menager 2.2 oraz duża cierpliwość przy instalacji modemu. Czesto jest tak ze wykrywa pamiec masową, a nie widzi modemu. Ale za którymś razem zaskakuje. :)
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: kosa1127 »

Windows 7 + OptionIcon225 + iPlus Manager 2.2 niestety nie działa ale wystarczy pobrać program łączący z optiona i działa jak należy
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Konradragon

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

Mi się bardzo dobrze zainstalował iplus menager 2.2 na Win7. Jutro będę miał modem Huawei E180. Zobaczymy jak to zadziała.
Awatar użytkownika
Fink
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:50

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Fink »

mam klientkę z ZTE MF 100 i kurcze nie chce działać pomimo instalacji iplusa managera 2,2 :) i chyba jej Windowsa przeinstaluje ^_^
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: matchojs85 »

Na Windows 7 64bit raczej na razie nie idzie?
Konradragon

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

Konradragon pisze:Mi się bardzo dobrze zainstalował iplus menager 2.2 na Win7. Jutro będę miał modem Huawei E180. Zobaczymy jak to zadziała.
Nie zadziałał. Zadziałała Sierra 888 ale na aplikacji z modemu czyli 3G Wather. Menadżer iPlusa nie widzi modemów. W ogóle podczas instalacji jest skromny wybór modemów. Na aplikacji 3G Wather działają wszystkie sieci i na Windowsach od XP wzwyż, sprawdzałem.
luxus
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:58

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: luxus »

Konradragon pisze:
Konradragon pisze:Mi się bardzo dobrze zainstalował iplus menager 2.2 na Win7. Jutro będę miał modem Huawei E180. Zobaczymy jak to zadziała.
Nie zadziałał. Zadziałała Sierra 888 ale na aplikacji z modemu czyli 3G Wather. Menadżer iPlusa nie widzi modemów. W ogóle podczas instalacji jest skromny wybór modemów. Na aplikacji 3G Wather działają wszystkie sieci i na Windowsach od XP wzwyż, sprawdzałem.

Sierra 888, 3G Wather ?? Co to takiego, gdzie to znajde?
Czy może to rozwiązać problem na Viście, gdzie system nie widzi modemu??
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6158
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: mariusz9a »

luxus pisze:
Konradragon pisze:
Konradragon pisze:Mi się bardzo dobrze zainstalował iplus menager 2.2 na Win7. Jutro będę miał modem Huawei E180. Zobaczymy jak to zadziała.
Nie zadziałał. Zadziałała Sierra 888 ale na aplikacji z modemu czyli 3G Wather. Menadżer iPlusa nie widzi modemów. W ogóle podczas instalacji jest skromny wybór modemów. Na aplikacji 3G Wather działają wszystkie sieci i na Windowsach od XP wzwyż, sprawdzałem.

Sierra 888, 3G Wather ?? Co to takiego, gdzie to znajde?
Czy może to rozwiązać problem na Viście, gdzie system nie widzi modemu??
Wejdź na stronę swojego producenta modemu i ściągnij oprogramowanie pod Win 7 (czy tam jaki system chcesz). Używaj oprogramowania producenta modemu a nie Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
luxus
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:58

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: luxus »

już tak próbowałem zrobić ale na stronie ZTE nie widze takiej możliwości :/

może ma ktoś jakiś pomysł?
Konradragon

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

A jaki to jest model, bo np. ZTE MF636 chodzi pod Vistą, a nawet z Win7 tylko trzeba zaznaczyć tryb zgodności z Vista SP1
luxus
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:58

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: luxus »

Konradragon pisze:A jaki to jest model, bo np. ZTE MF636 chodzi pod Vistą, a nawet z Win7 tylko trzeba zaznaczyć tryb zgodności z Vista SP1

zte mf100
Konradragon

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: Konradragon »

Na Windows Vista (32bit)SP1 musi chodzić i chodzi. Dzwoniłem do znajomego, który pracuje w Vobisie i mówił że sprzedają do Visty i żadnych zwrotów nie mają. Może coś masz z systemem nie tak.

W internecie też w specyfikacji podają Vistę.
Tu jest opis instalacji ale w sieci Orange w recenzjach http://www.orange.pl/klienci_ind/orange ... /zte_mf636
Sorry to do ZTE636, ale może podobnie.
luxus
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:58

Re: Windows 7 + iPlus

Post autor: luxus »

to że jest podawany, że działa pod Vistą to ja wiem, na opakowaniu modemu jest jak wół napisane że działa pod vista 32 i 64. Ale co z tego skoro w praktyce jest inaczej? Raz działa, raz nie.. A przez większość czasu to system wogóle nie widzi modemu.
ODPOWIEDZ