Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
DzieX
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:30

Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: DzieX »

Hej,

Mam pewne wątpliwości co do sprzętu, który chciałbym wziąć z plusa w ramach umowy. Interesuje mnie internet LTE i sprzęt Huawei B315s-22. Online jest niby 3zł jednorazowo i konsultant powiedział mi, że po zakończeniu umowy sprzęt jest mój. W salonie nie dość, że dają 10GB mniej to chcą 15zł/msc za sprzęt. Sumując to wychodzi 10zł różnicy/msc na korzysć online. Liczę to uwzględniając 50% rabatu, bo mam w plus telefon.
Pytanie, czy ktoś może potwierdzić, że sprzęt na koniec staje się moją własnością?

Pozdrawiam.
Kaneki
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2014, o 17:35

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: Kaneki »

Sprzęt staję się Twoją własnością. Ale... Co do rabatu nie licz aż tak na to. Ja miałem płacić 50zł miesięcznie, płacę 80-90zł. Jedynie pierwszy Okres rozliczeniowy był za 50zł.
DzieX
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:30

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: DzieX »

Nie rozumiem. Co to znaczy miałeś płacić X a płacisz Y? Przecież są zapisy w umowie. Rabat jest za drugą usługę w plusie.
Kaneki
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2014, o 17:35

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: Kaneki »

To znaczy, że przed podpisaniem umowy Taryfa miała kosztować 100ZŁ miesięcznie (Tak była to druga usługa SmartDOM) Z czego pierwszy rachunek wynosił 50-60zł coś około tego. A 2-3 miesiące z rzędu 80-100zł. Czyli wynika z tego że internet nie kosztuje 100zł miesięcznie tylko 200zł lub 160 Skoro mam 50%?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: habish »

Przeczytaj może w końcu to pod czym się podpisałeś to będziesz wiedział ile kosztuje twój internet.
Szczegóły masz podane także na rachunku.
DzieX
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:30

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: DzieX »

Wracając do tematu - czy ktoś inny mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ten sprzęt będzie mój?
Kaneki
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2014, o 17:35

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: Kaneki »

patryk7588 pisze:Przeczytaj może w końcu to pod czym się podpisałeś to będziesz wiedział ile kosztuje twój internet.
Szczegóły masz podane także na rachunku.
Potrafię czytać ze zrozumieniem. Posiadam Ja +Power LTE 100GB. I on kosztuje 100zł.

DzieX, sprzęt będzie Twój. Pisałem na początku.
DzieX
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:30

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: DzieX »

Kaneki pisze:Potrafię czytać ze zrozumieniem.
Kaneki pisze:DzieX, sprzęt będzie Twój. Pisałem na początku.
Hmm:
DzieX pisze:czy ktoś inny mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ten sprzęt będzie mój?
No nie wiem.
robi458
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 26 wrz 2015, o 22:51

Post autor: robi458 »

Potwierdzam, w CP jest na wypożyczenie a w ofercie o której piszesz sprzęt jest twój po zakończeniu umowy :)
DzieX
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, o 11:30

Re: Wątpliwości odn. ceny sprzętu

Post autor: DzieX »

Ok, dzięki wszystkim za pomoc!
ODPOWIEDZ