brak LTE w plusie dla Lenovo Pfab

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
wibag
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 cze 2016, o 12:19

brak LTE w plusie dla Lenovo Pfab

Post autor: wibag »

Dzień dobry!
Posiadam kartę z LTE w sieci Plus. Niestety służbowy sprzęt nie obsługuje LTE, więc zakupiłam w sklepie smartfon dostosowany do moich potrzeb Lenovo Pfab. Wg producenta obsługuje on karty z LTE. Niestety przekonałam się, że nie wszystkie (nie w sieci Plus). Sprawdzałam z różnymi kartami z plusa, oraz z siecią Orange i Play. Po włożeniu jakiejkolwiek karty innej sieci loguje się ona automatycznie w G4 (LTE). W plusie maxymalnie w G3. Zadne konfiguracje APN nie przynoszą skutku. Po czyjej stronie leży problem i jak mogę go rozwiązać? Kto za to odpowiada? Operator, producent, ktoś jeszcze? Sklep nie chce przyjąć mojej reklamacji twierdząc, że problem jest po stronie mojego operatora. Dodam, że karta działa bez problemu z innymi markami.
Proszę o pomoc.
Krolgier
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2016, o 15:13

Re: brak LTE w plusie dla Lenovo Pfab

Post autor: Krolgier »

Hej :) . A masz włączoną usługę LTE ? jeśli nie to spróbuj włączyć ją tym kodem : *101*11*24# .Ewentualnie skorzystaj z eBOK-a uruchamiając go za pomocą *110#. Tam wejdź w zakładkę ''aktywne usługi'' i powinnaś znaleźć pozycję Internet LTE. :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ