Strasznie wolny internet LTE od Plusa

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
LeMoNeK
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lip 2016, o 22:10

Strasznie wolny internet LTE od Plusa

Post autor: LeMoNeK »

Cześć,
Jakieś 4 miesiące temu kupiłem internet LTE bez limitu 40GB , wszystko było super, ogólnie bardzo się cieszyłem bo był superszybki:
40/30 Mb/s download i 40 upload. Potem zobaczyłem sms na routerze że przekroczyłem PODSTAWOWY LIMIT LTE W LTE bez limitów. Przeczytałem w umowie że po zużytych 100GB prędkość zwalnia do 512 kb/s pomyślałem: no trudno.
I tak miesiąc w miesiąc (Zazwyczaj zużywałem ten limit ale tak na ok tydz. do nowego okresu.)
Więc ok 1,5 tyg temu internet POTWORNIE zwolnił. (nie mówię o tych 512kb/ ale o tym:)
Obrazek
Może robię z igły widły ale zazwyczaj mam po 0.2 Downloadu.
Dziwne, ale nie otrzymałem SMS'a o przekroczeniu

Mieszkam w Elblągu (Woj. Warmińsko-Mazurskie)
Router to Huawei B315

Dzięki za pomoc.

UP.1 Poczytałem trochę i zobaczyłem że mogę dokupić brak limitów za 10 zł w play online. Jak mam to zrobić skoro nie znam numeru telefonu/karty? Gdzie jest on zapisany?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Strasznie wolny internet LTE od Plusa

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Zagadnienia związane prędkością internetu LTE poruszane były już w niejednym wątku na FORUM, a w związku z tym, mając na względzie zasady tu obowiązujące temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany