Brak LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Marcin_89
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 paź 2015, o 21:02

Brak LTE

Post autor: Marcin_89 »

Witam,
Mam dziwny problem, otóż posiadam w Plusie dwa numery i w dwóch mam karty SIM LTE oraz obsługę LTE. Jeden numer na telefon w którym obsługuje i jest sygnał LTE a drugi dla internetu w modemie Huawei E3276 w którym jest LTE.

Problem polega na tym, że aktualnie nie używam modemu i przerzuciłem sobie kartę do Tabletu Galaxy Tab S4 10.5 LTE i ustawiłem w nim APN takie jakie powinno być i ... Nie mam sygnału LTE, nie chce obsługiwać. Przerzuciłem więc kartę z telefonu do Tabletu i na niej normalnie jest LTE.

O co więc chodzi>? Dlaczego na tablecie ta druga karta SIM nie widzi LTE pomimo, że na modemie widzi ?
LukaszOst
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 16:08

Brak LTE

Post autor: LukaszOst »

Witam! Posiadam telefon Sony Xperia Z LTE. W swoim abonamencie posiadam bodajże 8GB internetu LTE, którego nie mogę wykorzystać. Moja cierpliwość niestety się skończyła. Według mapy zasięgu LTE jestem w strefie zasięgu. Internet w moim telefonie działa co najwyżej na H+ i to jeszcze tak wolno, że nie mogę włączyć najprostszych stron internetowych. Wina telefonu to nie jest, po włożeniu karty z lte innego operatora wszystko działa jak należy. APN jest dobrze skonfigurowany poprzez http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon.

EDIT:
piątek, 23 września 2016, 18:38

Super plus! Dziękuję za każdą odpowiedz i ogólnie pomoc!
rzerzucha20
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 6 mar 2016, o 17:47

Re: Brak LTE

Post autor: rzerzucha20 »

A kto ma Ci odpowiedzieć jeśli zadajesz pytanie w dziale którego nie obsługują Specjaliści Plusa?
Dariusz6619
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2016, o 14:13

Re: Brak LTE

Post autor: Dariusz6619 »

Posiadam dwa telefony na abonament w Plusie i LTE działa bez zarzutu. Mój trzeci telefon jest firmowy Lumia 640 LTE i mimo poprawnych ustawień nie działa LTE.
ODPOWIEDZ