Teraz jest 18 sty 2017, o 13:04

Kończy Ci się umowa w Orange, Play, T-mobile? Chcesz otrzymać 6 abonamentów gratis?
Zostaw Kontakt

IDU/ODU-200 Non stop rozłącza.

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
  • Autor
  • Wiadomość

set80

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

IDU/ODU-200 Non stop rozłącza.

Post9 gru 2016, o 15:08

Witam,
Przez ostatnie 2 lata korzystałem z IDU/ODU-100 i poza kiepską prędkością nie miałem problemów. Teraz sprzęt został wymieniony na IDU/ODU-200 i totalnie nie da się z tego korzystać! Co kilka minut połączenie jest rozłączane. Zgłosiłem reklamację i otrzymałem nowy zestaw, jednak problemy nie ustały. Wymieniłem więc koncentryk na nowy (5 metrów długości) ale nic to nie dało. Mieszkam w Warszawie i mam bardzo dobry zasięg. Dodam jeszcze, że zestaw jest dokładnie w tym samym miejscu w którym był ODU-100. Operator zaproponował mi, abym sobie sam kupił router LTE ale 15 zł. miesięcznie za dzierżawę nadal muszę płacić przez 23 miesiące co jest jakąś kpiną z klienta!!!! Co mogę zrobić? Czy to możliwe, że oba zestawy były uszkodzone? Czy jest jakieś rozwiązanie? Czy będę zmuszony płacić operatorowi za uszkodzony zestaw jeszcze przez 2 lata?!

Powrót do Internet, LTE