Teraz jest 24 cze 2017, o 21:48

Zostaw Kontakt

Problem z użytkowaniem ODU IDU 200 - rozłącza

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
  • Autor
  • Wiadomość

palkalukasz

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Problem z użytkowaniem ODU IDU 200 - rozłącza

Post2 maja 2017, o 18:41

etuij52016

Witam.
Niedawno zakupiłem ODU-IDU 200. Od początku były problemy z zestawem, długi czas oczekiwania się na pełne uruchomienie, czasami potrzebne kilkukrotne restarty modemu, co w sumie było szybszym sposobem na "launcha" zestawu niż czekanie, aż sam zacznie działać prawidłowo, nocą po 1 kompletnie się wyłączał, restartował i trzeba było te restarty modemu przyciskiem, lecz problem ponawiał się po 5 minutach, ping niestabilny, na modemie USB zastępczym stabilniej się grało w gry. Był już dwukrotnie wysyłany do serwisu, pierwszy raz jakieś aktualizacje bez rezultatów w domu, druga próba nic nie wykazała, brak usterek podczas testów. Nadal długi, nieregularny czas oczekiwania. W piątek przyjedzie monter, więc jeśli on nic nie poradzi ( może sam zobaczy, że felerny ODU-IDU dostałem ), to wtedy znowu serwis, wreszcie wymiana sprzętu?

Devil1977

Nowy

Post5 maja 2017, o 10:48

Witam wszystkich Forumowiczów. :)
Mam pytanie czy można otrzymać od Plusa albo samemu przerobić modem ODU 200 tak aby można było podłączyć zewnętrzna antenę? Samo wykonanie przeróbki jest bezproblemowe lecz chodzi o stronę prawną, czy nikt się nie przyczepi, że grzebało się przy sprzęcie?
Mój zestaw co chwilę się restartuje aż można szału dostać. Nie warto używać takiego sprzętu po prostu szok.

gama gumczasty

Nowy

• Moja taryfa: lte
  • Model telefonu: myfon

Post5 maja 2017, o 13:00

Witam... Jestem tak samo posiadaczem nieszczęsnego zestawu Odu Idu 200 od Marca tego roku. Wziołem go z uwagi na odległość od bts 2 km prawie full zasięg status lte jest dobry. Ale własnie słaba antena dokulna trzeba wymuszac pasmo u mnie 1800 jest dostępne wszystko gra jesli sie połaczy osiagi sa 80mb na sekunde WIEC GRA. Ale od problem jest w tym ze zakazdym razem sie wyłacza joz wszystko robiłem po za tym ze nie zuciłem nim o podłoge (: ta czerwona lampka działa na nas jak płachta na byka.I co teraz nie mozna zwrocic tylko serwis 3 razy był i bez sensowne tłumaczenia nie majace pokrycia jak i serwisantów tak i obsługi Plusa zenada. Odradzam ten zestaw kazdemu nie spełnia wymagan poprostu szajs którego plus sie chce pozbyc a zwłaszcza kiedy bts sa obciązone. NIE POLECAM

EDIT:
Devil1977 napisał(a):Witam wszystkich Forumowiczów. :)
Mam pytanie czy można otrzymać od Plusa albo samemu przerobić modem ODU 200 tak aby można było podłączyć zewnętrzna antenę? Samo wykonanie przeróbki jest bezproblemowe lecz chodzi o stronę prawną, czy nikt się nie przyczepi, że grzebało się przy sprzęcie?
Mój zestaw co chwilę się restartuje aż można szału dostać. Nie warto używać takiego sprzętu po prostu szok.

Jeśli jest na gwarancji to tylko stracisz darmowy serwis za to ze grzebałeś w antenie. Po za tym jest simloc jak naruszysz warunki umowy to nie dostaniesz kodu do odblokowania jesli wziołeś sprzed na raty.
Poprzednia strona

Powrót do Internet, LTE