IDU/ODU 200 - Zrywane połączenie z ODU

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
ZeeNooN
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 gru 2016, o 13:26

IDU/ODU 200 - Zrywane połączenie z ODU

Post autor: ZeeNooN »

Witam! Ostatnio dostaliśmy ofertę wymiany sprzętu z IDU/ODU 100 na 200, jako że było to za darmo to dlaczego nie, coś może lepszego w nim jest. 100 działała bezproblemowo, wszystkie diody ciągle świeciły, internet zawsze był. Po wymianie już na samym początku są problemy, tzn. po pierwszym podłączeniu lampki od ODU migały na czerwono, miałem już iść ponownie podłączać z myślą że coś źle zrobiłem ale nagle zaczął się łączyć. Wszystko fajnie tylko że podczas z korzystania przez wifi router ma tendencje do rozłączania ODU (miga lampka ODU Status na czerwono), ale po samoczynnym restarcie łączy się znów i działa przez jakiś czas. Podczas korzystania z internetu na komputerze nie spotkałem się z rozłączaniem ale za to w grach typu CS:GO czy Rocket League, zauważyłem że PING skacze przez co postać się cofa i nie można grać. Na starym (100) nie było tak. Wyłączyłem też wifi żeby upewnić się że to nie wina kogoś z domowników i to samo było. Co mam z tym zrobić bo to jest strasznie denerwujące, żałuję że wymieniłem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: IDU/ODU 200 - Zrywane połączenie z ODU

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum przede wszystkim pkt: 1 i 25.
Poza tym pkt 11, choć w tym przypadku nie ma on większego znaczenia.

Cyfrowy Polsat to nie Plus (Polkomtel), bardzo proszę o zwracanie się w tej sprawie do CP.

Temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany