iPlus – większe limity już dla wszystkich

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: witan93 »

Od 24 listopada abonenci iPlus będą mogli za darmo korzystać z limitów wprowadzonych 17 września br. Przypomnijmy, że liczba GB jaką można przesłać w ciągu miesiąca bez zmiany transferu została zwiększona o 100%.

Wystarczy wybrać plan taryfowy iPlus w takiej samej lub wyższej cenie. Sama migracja będzie bezpłatna.

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności.
Źródło: http://www.plusblog.pl
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: szewol »

Czy ktoś z promocją ""iPlus dla Ciebie - plus 50 proc." próbował migorwac na nową prędkość w ramach nowej promocji?

Konsultant powiedział mi, że nie można (bo w starej edycji promocji migracyjnej faktycznie nie było takiej możliwości). Jednak w nowym regulaminie pisze:

"Promocja „Migracja w iPlusie 2” („Promocja”), jest organizowana przez POLKOMTEL S.A. („Polkomtel”) i skierowana jest do Abonentów sieci Plus w rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. dla Abonentów („Abonenci”), którzy zawarli umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach dowolnej promocji iPlus („Umowa”)" - i nie ma tu żadnych odnośników.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: szewol »

Zehir

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: Zehir »

ja niestety nie mogę z tego skorzystać, bo iPlusa pracownik punktu zamiast mi sprzedać normalnie to dał opcję na dowód, aby sobie weryfikację skrócić pewnie i nie mogę wysyłać SMS oraz dzwonić z karty SIM, a SMS jest niezbędny do aktywacji promocji. Pod 2601 nie pomagają w tej sytuacji, a reklamacji nie chce mi się pisać i tak średnio 1-2 na miesiąc do nich leci...
znacie jakiś inny sposób na aktywację?
k.o.w.a.l
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 18:48

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: k.o.w.a.l »

wszystko fajnie, ale plus to plus, niby za darmo, a jednak nie dokońca, bo gdy dokonasz migracji stracisz możliwość uzyskania rabatu(20%) na abonament przy przedłużeniu umowy
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: kasiapool »

Mi wczoraj udało się zmienić transfer ale z 1 gb ( taryfa za 60 zł. ) na uwaga: 1.5 gb! Pani z obsługi powiedziała że zwiększenie na 3 gb mnie nie dotyczy.
snuffy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2009, o 13:28

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: snuffy »

Nie dotyczy ponieważ 3GB to opcja promocyjna podniesienia transferu o 100% przy nowej umowie (pozyskanie, zatrzymanie). Przy taryfie 60 limit bez promocji obecnie to 1,5GB.
snuffy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2009, o 13:28

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: snuffy »

k.o.w.a.l pisze:wszystko fajnie, ale plus to plus, niby za darmo, a jednak nie dokońca, bo gdy dokonasz migracji stracisz możliwość uzyskania rabatu(20%) na abonament przy przedłużeniu umowy
nie jest to prawda specjalnie sprawdziłem 2 razy, nie ma o tym słowa w regulaminie.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: szewol »

kasiapool pisze:Mi wczoraj udało się zmienić transfer ale z 1 gb ( taryfa za 60 zł. ) na uwaga: 1.5 gb! Pani z obsługi powiedziała że zwiększenie na 3 gb mnie nie dotyczy.
snuffy pisze:Nie dotyczy ponieważ 3GB to opcja promocyjna podniesienia transferu o 100% przy nowej umowie (pozyskanie, zatrzymanie). Przy taryfie 60 limit bez promocji obecnie to 1,5GB.
Co Wy piszecie.
W regulaminie promocji pisze, że mozna migrowac na taryfy wprowadzone 16 wrzesnia 2009 roku. A tam wyrazie pisze za 60 zł mamy 3 GB.

Mi tez nie chciano zmenić z 1,5 GB (w promocji) na 2 GB za 49 zł, ale poprosiłem konsultanta, by przeczytał dokłądnie regulamin promocji, w którym nie ma ANI SŁOWA (!!!) o jakich kolwiek warunkach. I jakoś stało się możliwe co wczesniej było niemożliwe. Walczcie o swoje!
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: kasiapool »

Wiecie co mi zostało do konca umowy jeszcze dwa miesiące i mam juz dość,odpuszczam. Przez ostatni tydzien cały czas wiszę na telefonie bo dodzwonić się do boku graniczy z cudem( chodzi o mixa i znikające pieniadze z konta).
Devils
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2009, o 22:30

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: Devils »

Czyli rozumiem, ze obecnie posiadajac taryfe za 75 zl nie mam starych 3 GB tylko nowe 6 GB ? Musze to negocjowac z konsultantem, czy usluga aktywuje sie automatycznie ?
Devils
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2009, o 22:30

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: Devils »

O Boze. Uzyskac na tym forum konstruktywna odpowiedz graniczy z cudem.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus – większe limity już dla wszystkich

Post autor: tomek »

Devils pisze:Czyli rozumiem, ze obecnie posiadajac taryfe za 75 zl nie mam starych 3 GB tylko nowe 6 GB ?
Masz stare 3GB + 3GB z promocji (przy taryfie 75zł). Czyli 6GB.
Devils pisze:Musze to negocjowac z konsultantem, czy usluga aktywuje sie automatycznie ?
Możesz zadzwonić do BOK lub wysłać SMSa z iPlusa o treści TAK na 2602.
ODPOWIEDZ