Dramat mojego internetu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
NoFlashZone
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2017, o 22:35

Dramat mojego internetu

Post autor: NoFlashZone »

Witam, od dawna już borykam sie z problemami związanego z usługami od Plusa.
Jednak dzisiaj myślałem że zwątpię, internetu używam głównie do gier czy oglądania filmów, nic nie ściągam bo wszystko co mi potrzebne mam online. Posiadam 50gb + unlimited które wykupiłem.
W dniu dzisiejszym kres mojej wytrzymałości właśnie przebił skalę. Internet jest tak wolny że szkoda słów nawet, mimo tego że zasięg jest, nie jakiś mega dobry bo to jednak Plus, bez rewelacji ale jest.
Byłem w punkcie PLUSA i pani powiedziała mi że to wina routera czy też modemu a by to sprawdzić musiałbym zostać bez tych urządzeń na czas naprawy i płacić za NIC, chociaż robię to przez cały okres umowy bo tych wypocin nie da sie nazwać "INTERNETEM LTE".

Jest mi bardzo przykro i mam nadzieję że to moja ostatnia styczność z plusem, to na tyle, jakby ktoś czytał to forum to odradzam mocno, nie płacę mało a z zapewnień mogę jedynie przeczytać na umowie. Moja na szczęście się niebawem kończy i będzie to najszczęśliwszy dzień od czasu zawarcia "współpracy" z tą siecią.

Dodam jeszcze że najszybsza prędkość jaką miałem to dl 2mbps i 1mbps uploadu. Dzisiaj chciałem zrobić speedtest ale po jakimś czasie czekania aż strona się wczyta zwątpiłem i rozłożyłem ręce płacząc z bezsilności...

Chciałbym polecić TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD PLUSA. Pozdrawiam ciepło. Niezadowolony klient jakich wielu...
ODPOWIEDZ