PLUS - jako lider wśród najsłabszych LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
JanuszLTE
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 sty 2017, o 20:28

PLUS - jako lider wśród najsłabszych LTE

Post autor: JanuszLTE »

Witam,

Jako, że moja umowa z PLUS'em niedługo się kończy to chciałem krótko opisać moje wrażenia ze świadczonej usługi. Od już 3 lat posiadam modem Huawei E5372 + internet LTE i gdyby nie fakt, że ową umowę załatwiała moja niedoinformowana rodzina to już dawano dałbym sobie spokój z tym operatorem. Po pierwsze sam fakt, że wasza operatorka poleciła przenośny MODEM jako główny nadajnik do użytku DOMOWEGO gdzie miały z niego korzystać 3 osoby świadczy o słabej znajomości tematu. Dodatkowo wasz zasięg to PORAŻKA mimo, że bts mam niedaleko a sama mapa pokazuje sygnał bardzo dobry... a już szczególnie przez ostatnie parę miesięcy gdzie w 90% przypadków siła sygnału nie wskakuje powyżej 1 KRESKI! Żeby było zabawniej dodam, że przez niszową jakoś świadczonych usług jestem zmuszony by posiłkować się inną kartą od innego operatora i tutaj mam dla was ciekawą informację... byle karta za 5zł ma sygnał ZNACZNIE lepszy, na waszym modemie + oferuje znacznie więcej limitu transferu danych za znacznie niższą cenę(u was ok. 80gb/80-90zł... nawet nie wiem ile bo wyłącza się jak mu się podoba mimo wielokrotnej próby kontrolowania limitu, a tam jakieś 120gb.. za ok. 5zł). Na deser powiem, że jakiś czas temu załatwiłem sobie (z czystej ciekawości) wasz zestaw ODU-IDU i tutaj znowu się popisaliście... sygnał był jeszcze gorszy niż na małym modemie mimo anteny zewnętrznej. Może to brzmi jak rasowy "hejt" ale wasza usługa potrafi doprowadzić człowieka do gorączki... także, NIE POLECAM! Ogarnijcie się i przestańcie wciskać ludziom kit o tym, że "PLUS jest najlpeszy" bo tak nie jest.

Nie pozdrawiam, i nie polecam.
Dziękuję serdecznie.
marjano82
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 31 sty 2017, o 23:37

Re: PLUS - jako lider wśród najsłabszych LTE

Post autor: marjano82 »

10% racji, u mnie ODU-IDU to ciągłe resety połączenia, na wspomnianym przez ciebie modemie restartów mniej ale szybkość jak za pierwszych lat neostrady:-(
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: PLUS - jako lider wśród najsłabszych LTE

Post autor: habish »

Zapytajcie tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... start=6825
Czy Plus planuje jakąś rozbudowę sieci w waszej okolicy, np. dołożenie LTE2600, tylko w ten sposób wasz internet zacznie działać normalnie.
ODPOWIEDZ