Różnica w prędkości - internet na kartę a abonament

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
orzech
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sty 2017, o 16:25

Różnica w prędkości - internet na kartę a abonament

Post autor: orzech »

Witam, mam takie pytanie.
Testuję sobie internety LTE, żeby związać się umową z konkretnym operatorem. Mieszkam na wsi przez co wybór operatorów jest ograniczony. Testuję sobie internet LTE Plusa kilkanaście razy w ciągu dnia i nocy. Praktycznie poświęciłem cały bonus za rejestrację na to. Co do wyników to jestem......bardzo zadowolony. Zadziwiająco zadowolony. Ani razu prędkość nie spadła mi poniżej 20mb/s. Dochodzi do 80mb/s (na telefonie bez agregacji!)
Z tym, że na internecie roi się od negatywnych opinii nt. internetu LTE Plusa, na fanpejdżu widzę pełno speedtestów z prędkościami nie przekraczającymi 1mb/s. Czy ja mam po prostu jakiegoś farta, że na tym moim nadajniku nikt nie siedzi? Czy może mam jakieś dobre położenie (nadajnik w okolicach 2km ode mnie).

Tu nasuwa się moje konkretne pytanie - czy może już wiążąc się abonamentem Plus ukraca prędkość abonentom, skoro i tak oni muszą płacić? Czy może jedynie na kartę ten internet śmiga elegancko. Jak to jest w waszym przypadku?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Różnica w prędkości - internet na kartę a abonament

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

(...)

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Podobne zagadnienie było już poruszane w Oficjalnym Dziale Plusa.
W związku z powyższym temat ZAMYKAM.
Uprzejmie proszę o stosowanie się do zasad obowiązujących na FORUM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany