iPlus - opinie, wrażenie

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Karaluch
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 paź 2008, o 18:35

Post autor: Karaluch »

Generalnie z Iplusa jestem zadowolony. No fajnie, że możliwości sieci, prędkości przesyłu danych rosną w wysokim tempie tyle, że oby następnym razem operatorzy nie zwiększali prędkości maksymalnej powiedzmy z 7.2 Mb np. na 10 Mb tylko zwiększyli prędkość po wykorzystaniu limitu danych z tych 32 kb na choćby 128 kb lub 64 kb. Znacznie by to poprawiło komfort użytkowania a limit danych przecież można bez problemu przekroczyć na obecnej prędkości HSPDA i to wcale nie musi być te maksymalne 7.2 Mb
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Jestem zadowolony z iPlusa, co prawda nie posiadam u siebie żadnego 3G ale do wystawiania na allegro, forum, i maile wystarcze. Tak o tej porze to już wogóle fajnie chodzi.
Zastanawia mnie tylko jeden temat. Wziąłem w promocji z laptopem iPlusa. i na ratach mam wyszczególnione Laptop Dell oraz modem iPlus. Czyli teoretycznie... powinienem dostać drugi modem w razie niemca jakbym ten zepsuł. Ten modem który bym i tak dostał podpisując umowę??? tak sobie wymyśliłem ale... może ktoś mnie wyprowadzi z błędu ? :)
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mroowa pisze:Jestem zadowolony z iPlusa, co prawda nie posiadam u siebie żadnego 3G ale do wystawiania na allegro, forum, i maile wystarcze. Tak o tej porze to już wogóle fajnie chodzi.
Zastanawia mnie tylko jeden temat. Wziąłem w promocji z laptopem iPlusa. i na ratach mam wyszczególnione Laptop Dell oraz modem iPlus. Czyli teoretycznie... powinienem dostać drugi modem w razie niemca jakbym ten zepsuł. Ten modem który bym i tak dostał podpisując umowę??? tak sobie wymyśliłem ale... może ktoś mnie wyprowadzi z błędu ? :)
Niestety jesteś w błędzie. "Promocja z laptopem" odnosi się typowo do usługi iPlus i to swoją drogą laptop jest tylko dodatkiem do iPlusa. Także drugiefo nie dostaniesz jeśli zepsujesz :) No chyba, że serwis stwierdzi inaczej co często się nie zdarza.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Może i jestem w błędzie ale... kredytowany mam tak jak to na umowie jest napisane Laptop Dell + modem :D więc co Plus w błąd wprowadza ?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Zarówno laptop jak i modem podlegają GWARANCJI. Jeśli coś się stanie to oddajesz do serwisu. W umowie na 100 % nie ma zapisu, że jak Ci się modem lub laptop zepsuje to dostajesz nowy. W razie takiego przypadku oddajesz do serwisu i to właśnie SERWIS podejmuje decyzję. Jeśli można naprawic to naprawią, jeśli nie można i nie jest to z winy użytkownika tylko wada wynikająca z winy producenta sprzętu, to wtedy dostaniesz nowy sprzęt.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Tak tak, ja wszystko rozumiem. Ale w sytuacji gdy podpisujesz umowę na iPlusa to również obejmuje w tej cenie modem, w zależności od prędkości masz go za 1zł albo w innej cenie. Więc skoro w normalnej promocji bez żadnego laptopa musisz dostać modem, to tutaj w tym przypadku chyba też. :) ale może umowa jest tak spisana że nie można.

Wiesz to tylko dyskusja bo mam wszystko i nie mam problemów ale tak czysto teoretycznie się zastanawiałem.

Pozdro !
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Post autor: lukson »

dla zainteresowanych podaję link do testu internetów bezprzewodowych w Komputer Świat test. Do tego był też test na telix.pl - zainteresowani znajdą:)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

znalazłem film, chyba :-P nie za bardzo zadowolonego użytkownika -->> TUTAJ
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

mroowa, nie dostałeś modemu z laptopem? Z Twojej wypowiedzi tak wnioskuje.......
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Dostałem modem oraz laptop. Obie rzeczy są w kredycie wyszczególnione.
A chodziło o to że przy podpisywaniu umowy dostajesz modem w abonamencie czyli... w tym przypadku jak mam modem osobno to powinna być jakaś promocja na abonament :D
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

A nie masz osobno umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych? Masz jakąś nazwę promocji?
Pracownik Plusa
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Ja jedynie co mogę się przyczepić to modem HUAWEI E800. Czasem dostaję ała... jak się rozłącza jeden ruch i się rusza modem. Mogłem co innego wybrać. :/
lukson
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2008, o 22:17

Post autor: lukson »

a udało się komuś załapać na samsunga nc10? laptopik wygląda pieknie, byłem w salonie i poużywałem sobie troche. już sprzedali te pierwsze 2500 sztuk, kolejne w zamówieniu.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

lukson pisze:a udało się komuś załapać na samsunga nc10? laptopik wygląda pieknie, byłem w salonie i poużywałem sobie troche. już sprzedali te pierwsze 2500 sztuk, kolejne w zamówieniu.
Mam 3 Samsungi NC 10.

Jak będe miał chwile czasu to napiszę swoją własną, osobistą recenzję na temat w/w sprzętu.
vila
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sty 2008, o 16:07

Post autor: vila »

No tak, racja. większośc ludzi ma stacjonarne połączenie. a do mobilnego podchodzą jeszcze z niechęcią. Nie dziewie się szczerze mówiąc, bo jak próbowałam otworzyc youtube na orange to po 15min. wściekłam się i zrezygnowałam.
Iplus jest duzo szybszy. W końcu najlepszy w kraju....
ODPOWIEDZ