Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Speedy_new
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 mar 2017, o 12:23

Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Post autor: Speedy_new »

Od paru miesiecy dokladnie w grudniu zaczalem miec problemu z iplusopobieraczem. Caly czas wykorzystuje limit w ramach iplusopobieracza. Sytuacja sie powtarza. Na dodatek po wykorzystaniu limitu nie tylko nie moge w normalych godzinach korzystac. Nie moge tez korzystac w godzinach iplusopobieracza. WYglada tak jakby ta usluga w ogole nie dzialala pomimo ze mam ja caly czas wlaczona.
Czy ktos mi potrafi odpowiedziec o co chodzi. Generalnie to wyglada tak instaluje gre wykorzystuje w niecala godzine limit (oczywiscie download idzie w godzinach iplusopobieracza), predkosc spada do oszalamiajacej 0.2kbp/s
Skladam reklamacje po tygodniu dostaje odpowiedz ze reklamacja pozytywnie zalatwiona dodaja pare GB do limitu. Po parunastu minatach downloadu w czasie iplusopobieracza mam znowu limit wykorzystany.
Dlaczego caly czas to sie powtarza eweidentnie jest cos spierdzielone w plusie. Wczesniej nie bylo takich problemow. Na dodatek jak kiedys wykorzystalem limit dzienny to i tak w godzinach iplusopobieracza moglem funkcjonowac normalnie.
Teraz to wyglada ze na to ze iplusopobieracz funkcjonuje tylko na fakturze. Czy ktos moglby mi w koncu do kogo moge sie z tym zwrocic zeby to w koncu zalatwic raz a dobrze.
Ponizej moje zgloszenia
170320-000667
170314-001042
170306-001730
161216-001191
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Post autor: habish »

Jaką masz taryfę?
Speedy_new
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, o 12:23

Re: Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Post autor: Speedy_new »

A co ma taryfa do rzeczy to stara umowa z 12h iplusopobieraczem dlatego nie zmieniam bo juz takiej w ofertcie nie ma. Zaczynam podejrzewac ze to specjalnie jest tak robione zebym "laskawie" zmienil. Ja nie mam zamiaru Bede i tak reklamowac fakture. Od poczatku okresu rozliczeniowego mialem dostep normalny przez 2h. A jest juz 1/3 okresu.
A jezeli chodzi ile to mnie kosztuje to 60PLN+10 za iplusopobieracz
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Post autor: habish »

A jesteś w zasięgu LTE?
Nie lepiej przejść na nową ofertę za 19,90zł gdzie masz 40GB + LTE bez limitu?
Speedy_new
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, o 12:23

Re: Wykorzystywanie limitu w czasie iplusopobieracza.

Post autor: Speedy_new »

Czy cos Ci mowi iplusopobieracz 12h. Gdzie masz cos takiego w nowej ofercie. W ogole to zeby bola od takich oksymoronow LTE bez limitu ale z limitem 40GB. Jak bym chcial nowa oferte to bym zmienil ja chce zeby mi dzialalo po staremu o tym jest watek. Wiec prosilbym w temacie.
ODPOWIEDZ