ODU IDU 200

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
patagam
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 mar 2017, o 11:45

ODU IDU 200

Post autor: patagam »

Witam, od ok 4 miesięcy posiadam zestaw odu idu 200. Poprzednio miałem router Huawei B58 coś tam już nie pamiętam.
Na tym poprzednim uzyskiwałem wyniki od 50 do 20 mb/s. Teraz w odu idu ok 9mb/s. Warto dodać, że do BTSA mam ok 1km i na routerze świeci się niebieska lampka, czym to może być spowodowane? Słaby kabel? Kabel ma już chyba ze 3 lata.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: ODU IDU 200

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

(...)

8. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.

(...)

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

(...)

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.


W związku z powyższym temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany