Ile GB pozostało?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Dromciu
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lip 2017, o 17:31

Ile GB pozostało?

Post autor: Dromciu »

Witam.
Mam internet 90GB + 25, ale od kilku miesięcy podobno mam "bez limitu", tylko po wykorzystaniu iluś tam GB, dostaje się lejek. Chciałbym tego uniknąć, bo zostało mnóstwo dni do odnowienia transferu, a chcę jeszcze pooglądać sobie filmiki na YouTube. Jak sprawdzić ile zostało mi GB do lejka albo od ilu GB zwalnia?
Wysyłałem też smsa pod nr 2580 - U, ale nic tam nie ma ciekawego.
Załączniki
Screen
Screen
SHU_1499268767152-62.png (4.68 KiB) Przejrzano 4568 razy
Vegard112
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2021, o 18:34

Ile zostało mi internetu ?

Post autor: Vegard112 »

Sprawdziłem ile zostało mi internetu za pomocą sms na numer 2580 o treści "P". Dostałem informacje zwrotną która w skrócie mówiła "zostało ci ~7GB na terenie UE"

Dla upewnienia się zainstalowałem jeszcze aplikacje "plus online" w niej z kolei dostałem informacje że zostało mi ~10GB w ramach pakietu podstawowego oraz ~7GB w ramach roamingu, w sumie ~17GB

No i ja głupieje. To ile mogę wykorzystać internetu aby nie dopłacać do rachunku ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile zostało mi internetu?

Post autor: sl@w_es »

Vegard112 pisze:Sprawdziłem ile zostało mi internetu za pomocą sms na numer 2580 o treści "P". Dostałem informacje zwrotną która w skrócie mówiła "zostało ci ~7GB na terenie UE" (...)
Z informacji zaczerpniętych na stronie https://bok.plus.pl/system/templates/se ... et="_blank wynika, że odpowiedź na wiadomość SMS o treści "P" wysłaną na nr 2580 informuje o wykorzystaniu pakietów, a nie o pozostałym limicie.
Jeśli chodzi o aplikację Plus Online jak i stronę Plus Online to rzeczywiście pokazują one ile jednostek pozostało w pakiecie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ