Problem z internetem i z rozłączniem się routera

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
peckeer
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 lis 2017, o 19:42

Problem z internetem i z rozłączniem się routera

Post autor: peckeer »

Witam jestem nowy na tym forum dzoniłem na infolinię to mi nic nie pomogli, także postanowiłem napisać na forum. Mam Internet domowy LTE z ODU-IDU 200 40gb bez limitu. Mój router rozłącza się z 15 razy dziennie co bardzo denerwuję oczywiście ci na infolini nie wiedzą co to może być. Druga sprawa jest taka że od 3 tygodni bardzo słaba działa mi internet.Zrobiłem test i wyszło tak: Obrazek Dzisiaj jeszcze raz do nich zadzwoniłem to mi powiedzieli że w mojej miejscowości pewnie za dużo osób ma internet z plusa i ten transfer dzieli się na wszystkich dlatego taka prędkośc pobierania ja sie tylko zaśmiałem bo jeszcze takiego tłumaczenia to nigdy w życiu nie słyszałem .Internet mam od roku czasu a dopiero teraz mi zaczeło się tak robić. Proszę o pomoc ponieważ nie da się pracować na takim internecie może ktoś z Was miał podobny problem. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z internetem i z rozłączniem się routera

Post autor: zbych_in_flames »

Masz wymuszone jakieś konkretne pasmo w LTE? Korzystasz na wifi czy kablu? Jak zrywa połączenie to diody na ODU gasną? No i podaj przed wszystkim lokalizacje i poziom RSRP i RSRQ z panelu admina.
ODPOWIEDZ