iPlus bez limitu transferu danych!

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
ziomalbrunet
PlusManiak
Posty: 50
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 paź 2009, o 23:42

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: ziomalbrunet »

Wreszcie Plus sie postarał :-)

Zobaczymy jeszcze co zrobi konkurencja ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: tomek »

I jak, odczuliście tę promocję w transferze czy nie ma różnicy w prędkości i iPlus chodzi tak ja przed promocją?
katix5898
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2008, o 11:49

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: katix5898 »

w dzień chodzi normalnie w nocy nie próbowałem
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: mariusz9a »

Normalnie działa. W końcu to nie przyspiesza transferu. Nie mam jeszcze przekroczonego żadnego limitu więc działa normalnie ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze:Normalnie działa. W końcu to nie przyspiesza transferu. Nie mam jeszcze przekroczonego żadnego limitu więc działa normalnie ;-)
bardziej chodziło mi o to, czy wolniej działa. ;) w nocy przy obecnej taryfie powinno być więcej transferów niż do tej pory, a więc prędkość dzieli się na ileś tam userów i może się różnić od prędkości przed ofertą z tymi 100GB darmowymi.

Chociaż być może jeszcze za wcześnie na takie pytania, bo promocja jest jeszcze świeża. ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:
mariusz9a pisze:Normalnie działa. W końcu to nie przyspiesza transferu. Nie mam jeszcze przekroczonego żadnego limitu więc działa normalnie ;-)
bardziej chodziło mi o to, czy wolniej działa. ;) w nocy przy obecnej taryfie powinno być więcej transferów niż do tej pory, a więc prędkość dzieli się na ileś tam userów i może się różnić od prędkości przed ofertą z tymi 100GB darmowymi.

Chociaż być może jeszcze za wcześnie na takie pytania, bo promocja jest jeszcze świeża. ;-)
Tak dziala:

Obrazek

Obrazek
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: tomek »

mariusz9a pisze: Tak dziala:

Obrazek

Obrazek
poza tym, ściągacze jeszcze się nie uruchomili, nie było północy. ;-) chociaż z HSPA+ póki co mało ludzi korzysta, więc wyniki będą bardzo dobre. ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: mariusz9a »

tomek pisze:chociaż z HSPA+ póki co mało ludzi korzysta, więc wyniki będą bardzo dobre.
Ale z innych technologii korzystają. HSPA+ to te same nodeB/BTS na których działa HSPA, UMTS, EDGE, GPRS, wiec obciążenie samego nadajnika jest duże. Tak moglibyśmy powiedzieć jeśli to by były całkiem oddzielne nadajniki.

W nocy działa podobnie. Nie ma zauważalnego obniżenia transferu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: kowcio »

mariusz9a pisze:
tomek pisze:chociaż z HSPA+ póki co mało ludzi korzysta, więc wyniki będą bardzo dobre.
Ale z innych technologii korzystają. HSPA+ to te same nodeB/BTS na których działa HSPA, UMTS, EDGE, GPRS, wiec obciążenie samego nadajnika jest duże. Tak moglibyśmy powiedzieć jeśli to by były całkiem oddzielne nadajniki.

W nocy działa podobnie. Nie ma zauważalnego obniżenia transferu.
Do czasu ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus bez limitu transferu danych!

Post autor: mariusz9a »

kowcio pisze:
mariusz9a pisze:
tomek pisze:chociaż z HSPA+ póki co mało ludzi korzysta, więc wyniki będą bardzo dobre.
Ale z innych technologii korzystają. HSPA+ to te same nodeB/BTS na których działa HSPA, UMTS, EDGE, GPRS, wiec obciążenie samego nadajnika jest duże. Tak moglibyśmy powiedzieć jeśli to by były całkiem oddzielne nadajniki.

W nocy działa podobnie. Nie ma zauważalnego obniżenia transferu.
Do czasu ;-)
Myślę że nie. Usługa nie jest reklamowana i promowana a co za tym idzie mało kto o niej wie. Jak zresztą 90% innych usług w Plusie - ludzie o nich nie wiedzą :-)
Poza tym w nocy w zasadzie nie chodzą inne usługi (głosowe, SMS) bo ludzie śpią.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ