ODU IDU 200 WIECZNE rozłączanie co jest !!!??

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Dashe
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 09:16

ODU IDU 200 WIECZNE rozłączanie co jest !!!??

Post autor: Dashe »

Czy wreszcie ktoś może mi wytłumaczyć za co ja niby płace 85 zł miesięcznie?! Za totalnie gówniany router i internet razem z nim? ludzie, gdyby już chdoziło tylko o to zasrane 200 kb/s w obciążonych btsach to bym z bólem serca przeżył...

Ale nie bo macie jeszcze fajniejsze sposoby jak człowieka doprowadzić do szału, ogromnie żałuje że podpisałem tę umowę... Pierwszy raz jestem tak rozczarowany, potrafiłem zrozumieć FUP, obciążone BTSy etc. ale to są istne JAJA

Wspomniany wyżej sprzęt co chwilę się rozłącza tak jak teraz, a wygląda to tak, że internet znika na 1-2 minuty i za chwile ponownie się łączy, czasem ikonka ODU LTE zgaśnie z niebieskiej na żadną, a czasem normalnie się świeci a internet znika... Próbuje pobrać grę ze Steama, pobiera się 200 kb/s, a co 5-10 minut rozłącza i muszę włączać od nowa i wyłączać całą platformę żeby powrócić w tryb online...

To są istne kpiny, mam pytanie - czy da się zrezygnować z tego sprzętu i wziąć jakiś inny? Mam go na zasadzie wypożyczenia za 15 zł/mc, więc jeśli tylko jest taka możliwość dajcie znać, a jeszcze jutro pozbędę się tego gówna bo to kompletna żenada i tyle, podobno sprzęt jest SPRAWNY HA-HA...

Sprzęt faktycznie jest dobry i był w lato - fajnie działa internet na nim, gdy rzadko rozłączało (raz dziennie!!!!) a teraz 50 razy na dzień to norma... Istne jaja i tyle
pinol
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 27 cze 2014, o 09:52

Re: ODU IDU 200 WIECZNE rozłączanie co jest !!!??

Post autor: pinol »

Bo plus zamiast przyznać, iż istnieje problem, to stara się go zamieść pod stół i liczy, iż użytkownicy nie beda tego zgłaszali,jedynie ci co bardziej się znają na sprzęcie. Mój zestaw juz dwa razy był w serwisie, za każdym razem podobno naprawiony, i problem ma ustąpić. Ale niestety problem nadal istnieje. Po świętach ponownie wysyłam na serwis, ale tym razem jeśli dalej będzie problem z rozłączaniem zażądam wymiany sprzętu na sprawny bądź zrezygnuje całkowicie z niego i zażądam zwrotu oplat za raty, w ramach rekojmi. A jesli plus nie wie, na czym polega rękojmia, to niech doczyta.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: ODU IDU 200 WIECZNE rozłączanie co jest !!!??

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum pkt 1 i 11, że nie wspomnę o innych zasadach.

Tematy poruszające zagadnienia związane z ODU IDU 200 są już na FORUM, wystarczy zastosować się do Reg. PF.

W związku z powyższym wątek ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany