Nagle właczone płatne !!! Inne usługi

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
puchatek2
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2016, o 16:12

Nagle właczone płatne !!! Inne usługi

Post autor: puchatek2 »

Witam,
dziś dostałem fakturę za internet LTE i zaskoczony jestem jej wysokością
W sekcji Inne usługi pojawiła się pozycja Erotyka i inne. 30,75 pln
Szybko zalogowałem się na moje konto i nie widzę w aktywnych usługach takiej usługi.
kto to włączył i jak to wyłączyć. Mój rachunek jest przez to dwukrotnie wyższy.
Jak to reklamować?

EDIT:
Bo bardzo intensywnej rozmowie z infolinią okazało się że wystarczy wejść na "podejrzaną" stronę zaokejowanie regulaminu tej podejrzanej strony i to wystarczy by na swoim numerze mieć tajemniczą cykliczną subskrypcję którą można wyłączyć tylko wysłaniem sms z rutera który stoi 500 km i teraz trzeba się kopsnąć i spalić 2 baki. To jest numer który użytkują starsze osoby na wsi. Nie ma opcji wyłączenia tego zdalnie!!!. To jest skandal że Państwa firma współpracuje z takimi podejrzanymi podmiotami i działacie na szkodę swoim użytkowników/abonentów.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2017, o 13:00 przez puchatek2, łącznie zmieniany 1 raz.
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Nagle właczone Inne usługi

Post autor: TomPL »

Ale co będziesz dziadkom/rodzicom żałował - niech sobie pooglądają ;)
puchatek2
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2016, o 16:12

Re: Nagle właczone Inne usługi

Post autor: puchatek2 »

Nie sądzę by to byli właśnie oni, raczej jakieś wnuczę się bawiło internetem w trakcie ostatniego pobytu.
Najgorsze jest że operator dopuszcza taką aktywację usług. W ten sposób mogą każdemu wmówić że taką usługę aktywował.
ciekawe jak to w sądzie są wstanie udowodnić. Bo ja tego tak nie odpuszczę.

EDIT:
Dobrze że to się wydarzyło na miesiąc przed końcem umowy. Zastanawiałem się nad przedłużeniem. teraz nie ma takiej opcji by po takim nadszarpnięciu mojego zaufania miał cokolwiek wspólnego z tą firmą. Gratuluję straty klienta przez pazerność na prowizję od takich "wątpliwej jakości" usług . Mimo że byłem zadowolony z usługi i do tej pory szczerze polecałem to tak teraz będę wszystkim odradzał i ostrzegał przed praktykami Plusa. Z orędownika zrobiliście hejtera. Brawo Wy. Operator powinien chronić swoich abonentów przed takimi "pułapkami" a nie jeszcze na tym korzystać.
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: Nagle właczone Inne usługi

Post autor: jarek7714 »

puchatek2 pisze: Najgorsze jest że operator dopuszcza taką aktywację usług. W ten sposób mogą każdemu wmówić że taką usługę aktywował.
ciekawe jak to w sądzie są wstanie udowodnić. Bo ja tego tak nie odpuszczę.
Dobrze że to się wydarzyło na miesiąc przed końcem umowy. Zastanawiałem się nad przedłużeniem. teraz nie ma takiej opcji by po takim nadszarpnięciu mojego zaufania miał cokolwiek wspólnego z tą firmą. Gratuluję straty klienta przez pazerność na prowizję od takich "wątpliwej jakości" usług . Mimo że byłem zadowolony z usługi i do tej pory szczerze polecałem to tak teraz będę wszystkim odradzał i ostrzegał przed praktykami Plusa. Z orędownika zrobiliście hejtera. Brawo Wy. Operator powinien chronić swoich abonentów przed takimi "pułapkami" a nie jeszcze na tym korzystać.
Takie czasy usługi są za bezcen i trzeba się osobiście pilnować- zablokuj na koncie nr on-line wszystkie usługi o podwyższonej opłacie/premium i nie powinno być niespodzianek.
puchatek2
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2016, o 16:12

Re: Nagle właczone płatne !!! Inne usługi

Post autor: puchatek2 »

na szczęście udało się zdalnie poinstruować jak zainstalować TeamViewera i z routera stosowne smsy (szt 15) zostały wysłane. w skrzynce odbiorczej nie było żadnych sms potwierdzających włączenie usługi.
tutaj oficjalne pokierowanie co i gdzie wysłać
https://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow ... faqid=4122

plus anulowanie aktywnej subskrypcji SMS ZABLOKUJ na 8055

ps. a firma która sobie w ten sposób upodobała ściąganie opłat to digitalvirgo. opinie w internecie mówią same za siebie.
puchatek2
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2016, o 16:12

Re: Nagle właczone płatne !!! Inne usługi

Post autor: puchatek2 »

Aby zakończyć temat. Plus uznał reklamację i wystawił korektę. Umowę przedłużyłem.
ODPOWIEDZ