iPlus Manager, którego nie ma!

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
zaciekawski
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 gru 2009, o 00:24

iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: zaciekawski »

Jak nieraz tutaj wspominałem korzystam z promocji „iPlus na kartę – bonusowe doładowanie”, gdzie można sobie sprawdzać stan zużycia bonusa, cytuję regulamin:
"za pomocą krótkiego kodu: *121# pozostałego limitu w ramach przyznanego Bonusa oraz dnia, w którym upływa moment, do którego może wykorzystać dostępny limit danych."

A jak uruchomić w ogóle sąmą promocję?
Jest kilka opcji, ale między nimi:
"wybierając „iPlus na kartę” w aplikacji iPlus Manager (od wersji 2.2) i wpisując krótki kod: *136*11*01#"

Ta opcja wymaga najmniej zachodu (nie trzeba wyciągać karty z modemu i przekładać do telefonu, nie trzeba wchodzić na żadną stonę internetową) tylko taki mały szczegół:
Aplikacji iPlus Manager w wersji 2.2 w ogóle jeszcze nie ma!

Lekki nonsens.

Ja mam najnowszy update - przynajmniej wg "systemu" i jest to wersja iPlus Manager 2.1

Czyli pozostaje zawracanie głowy z przekładaniem karty do telefonu - albo wchodzenie (czytaj: rejestrowanie się) na jakąś stronę Iplus SIM-DATA, a ja rejestrowania to jakoś nie lubię.
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: matchojs85 »

zaciekawski pisze:tylko taki mały szczegół:
Aplikacji iPlus Manager w wersji 2.2 w ogóle jeszcze nie ma!

Lekki nonsens.

Ja mam najnowszy update - przynajmniej wg "systemu" i jest to wersja iPlus Manager 2.1
Jak to nie ma :lol:
Od dawna jest ta wersja. iPlus manager 2.2

źródło info: http://www.iplus.pl/indywidualni-pobier ... nager.html
:arrow: POBIERZ BEZPOŚREDNIO
zaciekawski
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 25 gru 2009, o 00:24

Re: iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: zaciekawski »

No wielkie dzięki za linka, ale czemu nie sama aplikacja moja Iplus Manager - jak chcę dokonać aktualizacji - to informuje mnie "Masz najnowsą wersję"

To też jest błąd.
Nie powinno tak być.

Ściągnąłem sobie tego nowego Iplus managera w plike exe.

I co?
Czy ja teraz muszę zdeinstalować obecną wersję Iplus Managera, żeby zainstalować nową?
A nie bedę miał kłopotów z konfiguracją - czy coś?

Bo wiem - z doświadczenia mojego i innych, że co nowe - to się roi od "błędów i wypaczeń"

Będę miał nową wersję Iplus managera - tylko z netem nie bedę się mógł połączyć :)
To jak tak - to ja dziękuję.
zaciekawski
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 25 gru 2009, o 00:24

Re: iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: zaciekawski »

Uffff udało mi się zainstalować tego Iplus Managera 2.2

Był moment grozy, bo nie wiedziałem jaki model modemu mam - nie wiem, czemu oni nie piszą tego na modelach - to tak jakby na autach nie pisali czy to deawoo czy mercedes.

Ale działa.

I teraz można wysyłać te komunikaty krótkim kodem z poziomu Iplus Managera - bez żadnego http://www.iplus.pl albo przekładania karty z modemu do telefonu.

Ale graficzna szata tego nowego iplus managera mi nie odpowiada.
Niby taka nowoczesna - ale jest dla mniej przejrzysta.
Ale to może kwestia przyzwyczajenia.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: mariusz9a »

zaciekawski pisze:Był moment grozy, bo nie wiedziałem jaki model modemu mam
Ja wybrałem pierwszy lepszy, bo modem mam wbudowany w netbooka. Wie jakiej firmy ale nie wiem jaki model ;-) W każdym razie wystarczy wybrać byle co, bo on tylko sterowniki instaluje.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 443
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: iPlus Manager, którego nie ma!

Post autor: 3G_ »

Ja tam iPlusManagera w ogóle nie używam, a zainstalowałem go tylko po to by mieć sterownik do modemu (nijak inaczej nie mogłem sterownika zainstalować, modem jest z Plusa). Nie ma to jak TopNetInfo, który obsługuje kody USSD, sms-y, pokazuje poziom sygnału i wiele innych.
ODPOWIEDZ