Mobilny internet w tej żałosnej sieci

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Razley23
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2018, o 17:23

Mobilny internet w tej żałosnej sieci

Post autor: Razley23 »

Witam serdecznie.
Jestem "szczęśliwym" posiadaczem modemu Huawei E5573 i oferty LTE bez limitu + 40 GB.
Chciałem poradzić się jakiegoś specjalisty co tutaj na tym forum sprawuje pieczę.
Poniżej zamieszczam screena ze stronki mojego modemu. Wyjaśni mi ktoś dlaczego prędkość cały czas jest 0b/s ? co jakis czas skoczy do 10,15 kbs i dalej do zera.
Chciałbym się również podzielić wynikami Speed testu które są wręcz zaskakująco dobre.
Będąc szczerym, ten internet nigdy jeszcze nie osiągnął takich wyników jak pokazuje speedtest. To jest jakiś żart ? Czy ten operator wciska ludziom gówniane oferty z gównianym internetem który aktywuje się tylko wtedy gdy ktoś włącza speed test ? To jawne oszustwo, Ping na tym szmelcu nigdy nie spada poniżej 70 a tutaj jest pokazany 40 ?!
może mi ktoś to wyjaśnić ?
Załączniki
Wyniki speed testu
Wyniki speed testu
Jak widać tutejsza prędkość wynosi 0b/s
Jak widać tutejsza prędkość wynosi 0b/s
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Mobilny internet w tej żałosnej sieci

Post autor: zbych_in_flames »

Razley23 pisze:Wyjaśni mi ktoś dlaczego prędkość cały czas jest 0b/s ? co jakis czas skoczy do 10,15 kbs i dalej do zera.
Bo w chwili robienia screena urządzania podłączone do routera nic nie wysyłają i nie pobierają?
Razley23 pisze:Będąc szczerym, ten internet nigdy jeszcze nie osiągnął takich wyników jak pokazuje speedtest. To jest jakiś żart ?
No według testu taką prędkość uzyskał przy połączeniu z serwerem testowym, rozumiem ze porównujesz z tym co widzisz w menu routera?

Ping zależy od serwera i "drogi" do niego, więc może być różny, na testach prędkości zazwyczaj są najniższe bo łączysz się z serwerem znajdującym się najbliżej Twojej lokalizacji.
ODPOWIEDZ