D link dwr 932 c1 mobilne lte nie śmiga

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Blacku
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 08:25

D link dwr 932 c1 mobilne lte nie śmiga

Post autor: Blacku »

Witam

Otóż mam problem polegający na tym że router mobilny dwr 932 c1 ma dziwne problemy z odnajdywaniem sieci. W miejscach w których wcześniej śmigał jak oszalały dziś miga czerwona kontrolka i nie chce się połączyć. O dziwo 2 telefony i drugi internet sprawują się dobrze zaś mój za który płacę najwięcej odstawia makarene. Praktycznie tylko bedąc w domu i podlączając router do anteny moge liczyć na to że będzie internet. Bawiłem sie konfiguracją i resetowałem router do ustawien poczatkowych ale nic to nie daje... proszę o pomoc
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: D link dwr 932 c1 mobilne lte nie śmiga

Post autor: zbych_in_flames »

Najprawdopodobniej jakiś problem mechanicznych z antenami wbudowanymi w router, szczególnie jeśli inne sprzęty nie mają z tym problemu. Pozostaje serwis.
slobodan
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2016, o 12:14

Re: D link dwr 932 c1 mobilne lte nie śmiga

Post autor: slobodan »

Miałem to samo, w pewnym momencie przestał działać i łapać zasięg w miejscach gdzie wszystkie inne urządzenia śmigały. Zasięg łapał tylko po podłączeniu do anteny zewnętrznej. Rozkręciłem go i wewnątrz nie miał żadnych widocznych uszkodzeń gniazd czy też anten wewnętrznych. Nie pomogła też aktualizacja oprogramowania. Dałem sobie spokój i kupiłem Huawei e5377 - z tym na razie żadnych problemów nie mam. Śmiga podłączony do anteny zewnętrznej czy też bez niej. Dodatkowo dzięki aplikacji na smartfona mam możliwość wymuszania połączenia z konkretnie wybranym pasmem - to duża zaleta i ułatwienie. Niestety ten D-link chyba nie należy do zbyt udanych produktów.
ODPOWIEDZ