Kumulacja bonusow w i-plus prepaid

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
komandor
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 sty 2010, o 12:45

Kumulacja bonusow w i-plus prepaid

Post autor: komandor »

Skorzystałem z promocji bonusu iplus na kartę, gdzie za daną kwotę doładowania dostaje "za darmo" do wykorzystania odpowiedni bonus trasnferów danych .

Pytam czy jak teraz - póki jeszcze bonus jest aktywny (bo on jest limitowany w czasie) i niecały zużyty - a ja znowu doładuję konto iplus prepaid - mi się te bonusy zsumują - czy jakoś inaczej? Może wygaśnie stary bonus a uaktywni się nowy?

Patrzyłem w regulaminie, ale oni tam to bardzo mętnie wyjaśniają

To nie wiem czy opłaca się doładowywać jak jeszcze stary bonus aktywny i niecały zużyty - szczególnie, że kasę na koncie jeszcze mam - bo w tej promocji najpierw sciąga bonus a po zużyciu bonusu dopiero kasę podstawową.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2010, o 14:29 przez tomek, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ortografia. Staraj się używać polskich znaków (znaki diakrytyczne)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Kumulacja bonusow w i-plus prepaid

Post autor: tomek »

komandor pisze:Pytam czy jak teraz - poki jeszcze bonus jest aktywny (bo on jest limitowany w czasie) i niecaly zuzyty - a ja znowu doladuje konto iplus prepaid - mi sie te bonusy zsumuja - czy jakos inaczej? Moze wygasnie stary bonu a uaktywni sie nowy?
Wydaje mi się, że stary bonus pozostanie, a po doładowaniu dostaniesz kolejny bonus, tak więc będziesz miał dwa pakiety internetu z różnymi terminami do wykorzystania.
komandor pisze: Patrzylem w regulaminie, ale oni tam to bardzo metnie wyjasniaja
Czytałem regulamin i nic nie ma o sumowaniu bonusa, więc tym bardziej jeżeli nie ma nic o anulowaniu jakichś bonusów przez inny bonus, możesz doładować.

Ale może potwierdziłby jeszcze ktoś mój post?
ODPOWIEDZ