Atak Sieciowy

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Devils
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 sie 2009, o 22:30

Atak Sieciowy

Post autor: Devils »

Witam.
Od okolo dwoch miesiecy podczas korzystania z internetu program antyvirusowy Kaspersky blokuje cos takiego : Atak sieciowy Intrusion.Generic.TCP.Flags.Bad.Combine.attack TCP od 181.196.433.332 na port lokalny 34657.Zablokowano.Komputer atakujacy zostal zablokowany.
W ciagu godziny mam okolo 5,6 atakow. Najbardziej drazni mnie fakt, ze podczas tych atakow net strasznie muli. Sytuacja jest o tyle drazniaca, ze gdy w momencie takiego ataku pobieram jakis plik z sieci, to momentalnie polaczenie zostaje zerwane.
Czy jest jakis sposob abym mogl lepiej chronic polaczenie z internetem ?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Atak Sieciowy

Post autor: pasqal »

Tutaj wina ewidentnie nie leży po stronie usługodawcy.
Sprawdź swój system, czy nie masz jakichś syfów na nim (skan antywirusowy to podstawa, dodatkowo skorzystaj z jakiegoś oprogramowania anti-spyware).
Czy korzystasz może z jakichś usług p2p? Albo pobrałeś dane z podejrzanych serwisów?
And remember: respect is everything…
Devils
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2009, o 22:30

Re: Atak Sieciowy

Post autor: Devils »

Skan nic nie pomogl.... wykrylo jakies tam syfy, ktore usunalem, ale ataki i tak wciaz sie zdarzaja.
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, ze gdy jestem w swojej miejscowosci ( male miasto ) tego problemu absolutnie nie ma. Problem pojawia sie gdy jestem w Warszawie.
ODPOWIEDZ