Problem z internetem - iPlus

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
tr00ci0
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 sie 2008, o 13:19

Problem z internetem - iPlus

Post autor: tr00ci0 »

Witam

Mam mały problem z iPlusem, a właściwie chyba z jego aplikacją.
Na komputerze mam drugi internet, którego używam na co dzień, a iPlusa gdy wyjeżdzam.
Podczas korzystania z iPlusa nie ma problemów, ale gdy korzystam w domu z drugiego łącza, wyświetla mi się co chwila komunikat:
Obrazek
Aby dalej móc korzystać z standardowego łącza muszę kliknąć anuluj, inaczej strona się nie otworzy. Okienko to wyskakuje przy każdym przejściu na inną stronę czy podstronę.
Jest to irytujące cały czas klikać i strasznie spowalnia to pracę.
Próbowałem jakoś to wyłączyć ale niestety nie udało mi się.
Moja więc prośba - jak to wyłączyć albo co z tym zrobić, żeby to okienko nie wyskakiwało bez przerwy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :mrgreen:
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Musze Cię zmartwić ja też tak mam... ale tylko w przypadku iPlus Data, bo korzystam z netu za pomocą telefonu komórkowego. Z tego co wiem w przypadku modemów nie ma tego problemów.
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

A ja sie troszke podepne pod ten temat:) Jak masz takie okienko, a zaladuje Ci sie iPlus Manager, to nie klikaj w nim na "polacz", tylko wlasnie w tym okienku kliknij "Wybierz numer", a w nastepnym "polacz" (tym windowsowym, iPlus Managera zostawiasz w spokoju) Efekt? U siebie zauwazylem dwa plusiki takiego laczenia:

1. Szybciej wybiera numer (polaczenia od razu po chwyceniu sygnalu)
2. Nie przerywa mi tak polaczenia, jak przy iPlus Manager

To moja opinia:) Mozliwe, ze nie jest to regula, tylko wyjatkiem ;) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ