promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
zaciekawski
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 gru 2009, o 00:24

promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Post autor: zaciekawski »

Korzystam w I-plusie pre-paid z promocji, w której za doładowanie karty za konkretną kwotę otrzymuje się gratis ileś tam MB transferu "za darmo" - zależy od kwoty - do wykorzystania do danego terminu.

Jest to dla mnie pożyteczne, bo zawsze trochę MB mam ekstra.

Niestety z regulaminu wynika, że ta promocja wygasa 8 marca.

I teraz pytanie:

Czy jeżeli - w końcowych dniach promocji - dajmy na 7 marca - doładuję sim-kartę iplus - na jakąś kwotę - to czy w tym momencie otrzymam bonus, który przekroczy datą ważności poza ten termin wygaśnięcia promocji?

Czy po prostu - tak czy siak - promocja wygaśnie 7 marca - a mój ekstra transfer przepadnie?

Mam nadzieję, że wysławiam się jasno.
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Post autor: 3G_ »

Zwykle jest tak, że liczy się data aktywacji. Jeśli doładujesz więc 7 marca to będziesz miał te megabajty ważne odpowiednią liczbę dni (w zależności od kwoty doładowania) licząc od 7 marca.
zaciekawski
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 25 gru 2009, o 00:24

Re: promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Post autor: zaciekawski »

No to zrobię - tak jak mówisz - czyli ryzykowny i kosztowny dla mnie eksperyment.

Jak już promocja będzie zbliżać się do końca - 7 marca - to 6 marca doładuję konto na maksa - wg regulaminu to jest 150 zł - dzięki czemu otrzymam 5558 MB ekstra - do wykorzystania na 720 godzin, czyli na miesiąc (30 doby).

Mam nadzieję, że promocja pozostanie aktywna po jej regulaminowym zakończeniu - po 7 czy 8 marca.

A może Wy wiecie coś więcej - czy Polkomtel nie przedłuża jakoś ten promocji?
Chodzi mi o promocję zwaną "Iplus na kartę - bonusowe doładowanie".

Może przedłużają ją?
Jak to sprawdzić?
eciu
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2009, o 15:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Post autor: eciu »

nie robisz nic ryzykownego
Promocja kończy się 7 marca ty zasilając 6 marca jesteś w okresie promocji co mówi regulamin dokładnie:
punkt 3

"Każdy Użytkownik znajdujący się w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących, który aktywuje Promocję oraz zasili swoje konto w Okresie Trwania Promocji zgodnie z zasadami określonymi w pkt. 4, otrzyma do każdego zasilenia4 dodatkowy pakiet MB („Bonus”). "

Także otrzymasz ów 5.4 GB ;) gratis :)
GG: 1546357

POMOGŁEM , podziękuj to zawsze motywuje :)
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: promocja się kończy - jak przedłużyć 'na styk'

Post autor: 3G_ »

Tylko uważaj na jedną rzecz - bonus będzie ważby dokładnie 720 h. Jeżeli doładujesz więc o 12 w południe, to po 30 dniach skończy się jego ważność również o 12 w południe. Trochę to głupie, mogliby już dać ważność do końca dnia.
ODPOWIEDZ