Problem z mobilnym Internetem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Problem z mobilnym Internetem

Post autor: mariusz9a »

Byłem niedawno w Zakopanym na kilka dni. Potrzebowałem dostępu do Internetu i jako modem używałem swojego telefonu (Motoroli V6 maxx). Zauważyłem, że w sieci 2G Plusa (połączenie przy telefonie korzystającym z EDGE) nie chcą sie wcale ładować strony internetowe lub ładują się po kilkunastu minutach (tzn wyglądało to tak jakby telefon ciągle wysyłał żądanie do sieci (były pobierane tylko szczątkowe dane), po czym po kilku, kilkunastu minutach była pobierana strona z normalną prędkością ok 200kb/s, a najczęściej był wyświetlany komunikat o niemożności wyświetlenia strony). W sieci 3G Internet działał bez zarzutu.
Dodam że sieć na zapchaną nie wyglądała (połączenia głosowe działały normalnie). Problem ten występował chyba cały czas - mi nie działało w dzień jak i późno w nocy (2, 3, a nawet 5) przez wszystkie dni jak tam byłem.
W czym mógł tkwić problem?

Oczywiście napisałem maila z opisem sytuacji do BOKu ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ